Корзина
101 отзыв
Контакты
Твой Дизайн
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380632713190 logotiptd@gmail.com
+380983365979 logotiptd@gmail.com
+380958518639
+380443321615
УкраинаКиевул. Бережанская 22
Карта

Флажки настольные, флажки на подставках

Флажки настольные, флажки на подставках, фото 1
впередназад
Флажки настольные, флажки на подставках, фото 2Флажки настольные, флажки на подставках, фото 3Флажки настольные, флажки на подставках, фото 4Флажки настольные, флажки на подставках, фото 5Флажки настольные, флажки на подставках, фото 6
  • Услуга

4,50 грн.

Минимальная сумма заказа — 100 грн.

Флажки настольные, флажки на подставках
4,50 грн.
УслугаФлажки настольные, флажки на подставках
+380632713190
logotiptd@gmail.com
  • +380983365979 logotiptd@gmail.com
  • +380958518639
  • +380443321615
+380632713190
logotiptd@gmail.com
  • +380983365979 logotiptd@gmail.com
  • +380958518639
  • +380443321615
  • График работы
  • Адрес и контакты
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Купити флжки в Україні та Києві здавалося б дуже легко. Вибір досить широкий. Але колись потрібно вирішити, який прапор Вам потрібен. Розберемося якими бувають прапори.
Флажок являє собою полотнище правильної форми, частіше прямокутне всього, що має певну забарвлення.
Прапори використовуються на різних заходах: змагання спортивні, мітинги, ходи, вибори та інші. Флажок Украйни - це універсальний засіб агітації та реклами, він легкий, компактний, його можна швидко розмістити на потрібній майданчику. Флаги можуть служити прикрасою інтер'єру кабінету.Флажки можуть використовуються для декорації парків і скверів, а також для створення святкової атмосфери на вулицях міст.
Прапори поділяються на різні види, залежно від їх характеристик. Відповідно до цього поділом можна купити різні прапори, а саме:
Купитифлаг вуличний.
Прийняте в усьому світі співвідношення сторін полотнища становить або 2/3 3/5. Вуличні флаги можуть бути будь-якого розміру, залежно від висоти флагштока або висоти розміщення флажка. Один з найпопулярніших вуличних розмірів вуличних прапорів - 90х135 см. Такі прапори вішають як на флагштоки так і на настінні кронштейни на фасади будинків під час різних свят. Флаги и флажки, що використовуються вулиці на, виготовляються з міцної метеоустойчівой прапорній сітки, так як вони піддаються різним впливам. По периметру прапор обшивається подвійним рядком. Для додаткового зміцнення прапорів можна підсилити сторону стропою і кути спеціальними куточками.
Купити прапор кабінетний.
Кабінетні флажки повинні бути не стільки міцними, скільки красивими. Стандартний розмір прапорів 100х150 см. За бажанням замовника можна зробити кабінетні прапори іншого розміру. Такі прапори ділять умовно на категорії 2 - прапори і прапори. Кабінетні виготовляються прапори, як правило, з поліефірного шовку. Зворотний бік у прапорів дзеркальна. Самі прапори одношарові. Знамена виготовляються з більш щільних тканин, таких атлас як, мокрий шовк. Знамена двосторонні зшивні, часто по периметру прикрашені бахромою. В якості додаткового аксесуара на стійку разом з прапором вішають кисті. Встановлюються кабінетні прапори і прапори на підлогові стійки.
Купити прапорець настільний.
Настільні флажки так само як і кабінетні прапори використовуються для декорування приміщення. Флажкивиготовляються або з тонкої легкої тканини - поліефірного шовку або з більш щільного атласу. При виготовленні прапорців з поліефірного шовку, зворотна сторона прапорця дзеркальна кольорова, блідіше лицьової. Атласний прапорець має зворотну білу сторону, тому часто прапорці на атласі виготовляються двосторонніми, методом склеювання двох прапорців. Розмір може варіюватися, але стандартним вважається 12х18 см. Встановлюється на спеціальній підставці.
Купити прапор агітаційний річний великих розмірів.
Купити прапорець агітаційний річний маленьких розмірів.
Прапори також можна поділяються за тематикою. У зв'язку з таким поділом можна купити найрізноманітніші прапори, а саме:
Купити прапор України.
Купити флажко державний.
Купити флажок відомств, партій і організацій, фірм (прапори з логотипом компанії), замовити виготовлення прапора з найрізноманітнішою символікою, прапорів розцвічування (це однотонні прапори, без логотипів).
Нижче наведено перелік різних видів флажков, які можна замовити і купити у Києві та Україні за оптимальними цінами. Крім того наведені фірми, що займаються виготовленням і продажем прапорів.
facebook twitter
Информация для заказа
  • Цена: 4,50 грн.
Отзывы об услуге
Изготовление рекламной сувенирной продукции с логотипом, печать на чашках, рекламные футболки с логотипом, ручки с логотипом, промо накидки с логотипом, блокноты с логотипом, шапки с логотипом. вышивка на бейсболках, галстуки с логотипом в киеве, флаги и флажки настольные, часы с логотипом, фартуки с логотипом