Корзина
102 отзыва
Фильтры
Цена
Наличие
Акция
Контакты
Твой Дизайн
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380632713190 logotiptd@gmail.com
+380983365979 logotiptd@gmail.com
+380958518639
+380443321615
УкраинаКиевул. Бережанская 22
Карта

Чашки с логотипом, печать на кружках, нанесение на чашки в Киеве

Печать логотипа на чашках а Киеве мы производим методом деколь. Этот метод считается одним из самых передовых в производстве брендирования керамики и посуды. Используем высоко температурную деколь, тем самым делая логотип на керамики стойким к любым техническим и эксплуатационным воздействием. Для нанесения полно цветного изображения на кружку мы производим методом сублимации, на специальных сублимационных кружках (офисках) белого цвета. Этим методом наносится на кружки фотографии и полноцветные лого. Керамические кружки и чашки с блюдцем разных цветов, постоянно у нас в наличии на складе. Цены на керамику вы можете узнать у наших менеджеров. Чашки матовые с логотипом синего, желтого и красного цвета. прозрачные тюльпаны и цилиндр под высоко температурную и низкотемпературную деколь. Также перенос фото на чашка 320 — 340 миллилитров, методом термосублимация. Печать на чашках разного цвета и формы из керамики 

facebook twitter
в виде галереив виде списка

Чашки з логотипом

У будь-якому магазині посуду або сувенірному відділі сьогодні можна купити оригінальні чашки з логотипом. Виробники з кожним новим випуском сувенірної продукції намагаються перевершити самих себе і ще більше зацікавити покупця. Сьогодні ніхто не здивується, побачивши на вітринах магазину чашки у вигляді об'єктива фотокамери, або, що змінюють свій колір залежно від температури напою в них, або оригінальну термокружку з барвистим дизайном. Але чашки з логотипом можна купити тільки в спеціалізованих компаніях.

Що стосується якості, то, без сумніву, на першому місці залишаються чашки з порцеляни. Справжні цінителі чаю стверджують, що саме цей матеріал передає всі нотки смаку і аромату. Але, вирішальну роль відіграють особисті переваги. Головне ― знайти чашку, попиваючи напій з якої, Ви будете зігрівати не тільки тіло, а й душу!

Ми пропонуємо якісний друк логотипу на горнятках та чашках, яка буде стійка до високих температур.

Нанесення логотипу на чашки ― процес дуже відповідальний, оскільки від якості друку буде залежати стійкість зображення до температури і стирання. Ми використовуємо найсучасніші способи і фарби, які володіють всіма необхідними якостями.

Пара чашок з логотипом прикрасить будь-яку ділову зустріч і зробить чаювання ще більш приємним. Стильні чашки з логотипом можна піднести в якості ефектного презенту діловому партнерові, що послужить оригінальним, і в той же час, елегантним подарунком.

Основний метод нанесення на посуд зображення логотипу ― деколь ― він підходить як для кераміки, так і для скла та порцеляни. На посуд зі скла також можливе нанесення зображення сучасними методами лазерного гравірування, тамподруку і шовкографії.

Компанія silvermedia.ru виготовить для Вас чашки з логотипом відмінної якості: нанесена печатка не втратить первісний вигляд під впливом високих температур, стирання або частого миття.