Корзина
119 отзывов
ТВОЙ ДИЗАЙН
+380632713190
+380983365979
+380958518639
 • picture 1
 • picture 2
 • picture 3
 • picture 4
 • picture 5
 • picture 6
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Изготовление вывесок и рекламных плакатов, печать на баннере

Напевно вже ні для кого не секрет ― що «реклама двигун торгівлі» і правильно організована рекламна компанія може істотно підвищити рентабильность, ефективність і прибутковість бізнесу.
На даний момент існує величезна кількість способів прорекламувати себе, як з використанням нових технологій та інноваційних підходів, так і без. Але залишаються і старі перевірені методи реклами, які добре працювали раніше і працюють зараз. Одним з таких способів прорекламувати свою компанію і заявити про себе є реклама на банерах і розтяжках. Добре оформлений банер або розтяжка з індивідуальним дизайном, який несе в собі максимум рекламної інформації і несе інформаційне посилання, та ще й розташований у вдалому місці, може забезпечити постійний приплив нових клієнтів будь-якого бізнесу і проінформувати старих про нові пропозиції вашої компанії.
Для друку розтяжок і банерів використовують спеціальні сольверние чорнило, стійкі до впливу навколишнього середовища. Матеріал для друку банерів може бути різним і залежить від виду банера. Наприклад якщо не потрібен великий термін служби банера, то його можна надрукувати на матовому або глянсовому папері. Якщо банер буде розміщено на вікнах міського транспорту, то тоді застосовується спеціальна банерна сітка, яка забезпечує світлопроникність, але при цьому лицьова сторона банера із зображенням виглядає суцільним малюнком і виконує свою основну функцію ― реклама, створення яскравого і незабутнього іміджу компанії, залучення нових клієнтів.
Також для виготовлення банерів застосовують і інші матеріали: самоклеюча плівка, технічний текстиль, пластик та інші матеріали ― все залежить він призначення, місця розміщення, пропонованих вимог.
У сучасному ритмі життя, щоб встигнути зацікавити покупця своєю пропозицією, вигідно зацікавити його своєю пропозицією і захопити його увагу потрібно часто випереджати конкурентів. Тому на перший план крім вартості виходить і час виготовлення банерів або розтяжок. Терміновий друк банерів, розтяжок та іншої рекламної та поліграфічної продукції ― одна з переваг Друкарні «Твій Дизайн», поряд з незмінно високою якістю і професіоналізмом.

Ми робимо не тільки рекламні банери. Залежно від призначення товару фахівці запропонують оптимальне за витратами і очікуваного результату рішення.

Є два показники, за якими розрізняється широкоформатний друк на банері:

з чого зроблена продукція;
як надрукована інформація.
Матеріал виготовлення

Рекламні банери для використання на вулиці протягом невеликого часу роблять з китайського полотна з невисокою щільністю ― 440 гр. на кв. м. Якщо ви націлені на тривале застосування виробів, вибирайте литі матеріали для друку рекламних банерів.

При зовнішньому оформленні фасаду часто потрібно розміщувати полотна на вікнах. У таких випадках користуються спеціальної светопропускающей сіткою. Коли зображення вішається тільки в отворах вікон, широкоформатний друк роблять не на банері, а на спеціальною клейкою плівці. Вона може бути білою або прозорою, і їй не потрібно спеціальних кріплень.


Ми використовуємо верстати з високою роздільною здатністю друку (1 440 точок на дюйм), які відрізняються тонкістю ліній і плавним колірним переходом.

Широкоформатний друк на банері з використанням полотна стане справжнім мистецьким твором.

Якщо ви бажаєте заощадити свої кошти і замовити недороге виготовлення рекламних банерів з текстом або монохромним малюнком на них, то буде краще застосувати більш низький дозвіл (360 точок на дюйм). Також в якості матеріалу можна вибрати папір або плівку.

Благодаря своей экономичности и практичности, среди всех видов интерьерной и  наружной рекламы уверенно лидируют баннеры. Диапазон их применения огромен: от масштабных фасадных полотен до компактных интерьерных плакатов. Баннеры находят своих потребителей на улице, где часто встречается на зданиях, вдоль ограждений, над дорогой в виде перетяжек и внутри помещений во время выставок, презентаций, корпоративов, множества других мероприятий и акций.

Столь широкому распространению способствовала возможность печати баннеров на разных по структуре материалах.

Материалы для печати баннеров

Наиболее предпочтительна широкоформатная печать баннеров на баннерной ткани. Принято разделять три основных ее вида:

 • FrontLit успешно применяется для интерьерной и наружной рекламы. Отлично выглядит при естественном или искусственном освещении;
 • BackLit специально создана для уличной рекламы с подсветкой, характеризуется обработанной акриловым лаком поверхностью;
 • BlockOut полностью светонепроницаема; армирована сеткой из полиэфира. Предпочтительна дляпечати рекламных баннеров с двусторонней рекламой.

Материал для печати баннеров (винил) также различается по плотности – от 440 до 600 г/м. Виниловый баннер 440 г/м подходит для краткосрочного размещения на большой высоте, более плотный баннер подходит для длительного размещения.  
Выбор материала напрямую зависит от условий эксплуатации и особенностей наносимого изображения.

Разрешение для печати баннеров

Широкоформатная печать баннеров на ткани может быть выполнена с разной разрешающей способностью. Для наружного использования, когда баннер находится на достаточно большом расстоянии от человека, вполне достаточно 350-700 dpi. Для интерьерной рекламы, когда носитель находится в непосредственной близости, требуется высокое разрешение печати – 1440 dpi. 

Современное высокотехнологичное оборудование, используемое компанией «Orange point», позволяет качественно выполнить печать рекламных баннеров на любом рулонном носителе. Разрешение печати при этом зависит от требований заказчика и может быть реализовано с фотографической четкостью. Изготовление баннеров осуществляется с помощью различного вида чернил, устойчивых к воздействию влаги, солнечного света и истиранию.

Мы можем напечать баннер срочно

Десятилетний опыт работы и профессионализм персонала компании позволяет выполнитьширокоформатную печать печать баннеров срочно без потери в качестве изготавливаемой рекламы. В условиях ограниченного времени мы может предоставить готовый продукт уже через несколько часов* после согласования заказа. Срок службы и качество изображения при срочной печати баннеров остаются неизменными, а эффективность рекламного продукта – на стабильно высоком уровне.