Корзина
119 отзывов
ТВОЙ ДИЗАЙН
+380632713190
+380983365979
+380958518639

Чашки с логотипом в Киеве


Чашки з логотипом стають прекрасним презентом на будь-який захід. Піднести посуд такого типу можна друзям і родичам, колегам і начальнику. Крім цього, є можливість надрукувати емблему компанії на поверхні гуртки, щоб підкреслити корпоративний стиль організації.

Популярність нанесення картинок на ємності для чаю або кави з кожним роком збільшується. Причин для замовлення такого виробу кілька:

1. Практичність. Чашки завжди знаходяться в побуті. Вдома чи на роботі, людина п'є чай, кава, сік або інші напої, використовуючи при цьому зручні ємності.

2. Доступність. Замовити можна як один екземпляр, так і партію. При цьому не потрібно витрачати багато часу на очікування готового товару.

3. Чашки з фото будуть радувати власника, при кожному чаюванні дарувати спогади і гарний настрій.

Гуртки з колажем або веселим написом доречні на будь-яке свято. Не потрібно думати, що це банальний презент. Адже такий подарунок буде нагадувати про теплі почуття, викликати тільки яскраві і позитивні емоції.

 

Сувенірна продукція для всіх
Друк на кружках користується популярністю серед багатьох. Адже саме чашка є практичним і доступним сувеніром. Піднести такий презент можна:

1. Друзям. Вибравши найбезглуздішу і смішну фотографію, вийде створити незабутній подарунок, який завжди буде під рукою. А чаювання буде проходити в хорошому настрої.

2. Колегам. Чашка з красивою картинкою або добрими словами в якості подарунка покаже доброзичливість і схильність до людини.

3. Партнерам по бізнесу або співробітникам. Такий крок підкреслить імідж компанії, покаже зацікавленість керівництва організації в тривалій співпраці, добре ставлення до працівників.

4. Постійним або потенційним кліентам.Прі проведенні акційних заходів, рекламних кампаній такі вироби стануть найкращим способом привернути увагу до бренду, а також послужать в якості подяки споживачам, які користуються послугами фірми.

Використовуючи професійний підхід, команда майстрів швидко виконає замовлення. Якість готової продукції завжди висока, картинки не розмиті і не стираються з поверхні матеріалу. Досягається такий результат при використанні сучасного обладнання, інноваційних технологій та нових методів нанесення зображення.

Головні методи друку - особливості процесу

Для створення оригінального виробу з кераміки застосовуються різні технології. Виробляється друк на чашках декількома способами. До них відносять:

1. термосублімації. Для отримання якісного зображення потрібно мати папір з високою передачею кольору і професійне обладнання. Картинка створюється на комп'ютері, після чого роздруковується і прикладається до поверхні. Використовуючи прес, знімок залишається на кераміці. Вартість даного методу невисока.

2. Гарячу деколь. Для роботи необхідні спеціалізовані фарби. Сам процес відбувається при температурі в межах 800-900 градусів. Завдяки цьому картинка вважається довговічною, не стирається і не вицвітає.

3. Холодну деколь. Являє собою перенесення фото з паперу на чашку. В результаті виходить якісне і яскраве зображення. Але використовується даний метод для декоративних аксесуарів, які застосовуються не кожен день. Адже фарба, нанесена холодної деколью, змивається водою.

При роботі з будь-яким способом є свої нюанси. Для сублімації потрібно використовувати кераміку білого кольору. Правильно підібраний спосіб для нанесення емблеми допоможе створити довговічний і чіткий малюнок на поверхні.

 Материалы для работы

Наиболее популярным способом создания чашки с фото выступает термосублимация. Для выполнения такой печати нужно заранее подготовить исходные материалы. Изделия должны быть выполнены из керамики, не подходят металл и пластик. 

Прекрасным вариантом станут такие аксессуары:

1.      Хамелеон. Такая посуда обладает чувствительностью к высоким температурам. Особенность – то, что эмблема проступает только после наполнения емкости горячей водой.

2.      Светонакопительные. Наносятся краски, обладающие возможностью накапливать свет днем. Благодаря этому в темное время суток они начинают светиться.

3.      Чашки белого цвета. При применении такой керамики фото получится четким, насыщенным.

4.      Нестандартные формы и размеры. Сегодня на рынке представлен широкий модельный ряд посуды для чая. Это могут быть аксессуары в форме сердец или звериных мордочек, экземпляры спроизвольными геометрическими пропорциями.

5.      Матовая керамика. В таком случае картинка получится стильной, можно использовать полноцветное изображение, выполнять надписи золотыми или серебряными оттенками.

Чтобы чашки с логотипомимели гармоничный и стильный вид, нужно правильно подобрать оттенки материала и самой картинки. Благодаря этому получится красивое и необычное изделие, которое подойдет для подарка любому человеку.

Картинка с яркими тонами сделает емкость для напитков любимым предметом среди посуды. Он всегда будет под рукой и подарит теплоту, положительные эмоции и приятные воспоминания.

Преимущества заказа оригинальных изделий

Печать на кружках является популярной услугой в современное время. Заказать нанесение картинки можно для одного или нескольких экземпляров чашки с логотипом. Процедура изготовления мастерами обладает рядом достоинств, к которым относят:

·         креативность;

·         яркость и неординарность;

·         практичность и долговечность;

·         доступность.

Эмблема на керамической посуде используется как маркетинговый инструмент для продвижения компании. Клиенты компании, получив чашку в качестве презента, еще раз убедятся в престиже организации, посоветуют ее знакомым и друзьям. В таком случае реклама является эффективной и не ограничена одним районом или городом. 

Оставляя заявку на изготовление партии кружек с фото, лого или надписями, не придется долго ждать. При помощи модернизированных установок быстро и качественно производятся неповторимые декоративные изделия. Они обладают красотой, неординарностью и практичностью. 

Логотип на кухоль або чашку повинен виглядати стильно, модно і привабливо. Для досягнення такої мети необхідно, перш за все, досягти гармонії. Форма і вид посуду повинні відповідати тому, що на ній зображено.

 

Замовлення емблеми компанії на чашках і гуртках буде найбільш актуальним не тільки для її клієнтів, але і для співробітників. Незабивая про своїх підопічних, власник фірми істотно підвищує свій імідж як в очах співробітників, так і серед клієнтів, яким напевно сподобається його ставлення до своїх підлеглих. Чашка є універсальним подарунком, відповідним для будь-якого торжества. Цей красиво оформлений предмет побуту значно примножує позитивний настрій оточуючих.

Для розміщення логотипу або фотографії найбільше підійдуть такі чашки і кружки:

 

· Скляна матова чашка, яка володіє зовнішньою привабливістю і може скрасити прийом будь-якого напою;

· Глянсова скляна кружка, що вселяє солідність і благородство;

· Чашка або гуртка зі скла під деколь - володіє довговічністю;

· Гуртки з керамічних матеріалів;

· Керамічні квітчасті гуртки конусної форми;

· Глиняні євроциліндрами під деколь - предпочитаются шанувальниками традиційного стилю;

· Чашки і кружки з ложками в подарунок;

· Термокружки з пластика з ручкою і кришкою;

· Непроливайки, виготовлені з алюмінію.

 

Тим, хто вирішив купити чашки або кружки для подальшого нанесення малюнків, написів або фотографій, необхідно, перш за все, звернути увагу на матеріали їх виготовлення. Посуд має бути зроблена з міцних, якісних і довговічних матеріалів, стійких до гарячих рідин. Чашка повинна мати гарне естетичним виглядом, маючи в своєму розпорядженні до себе потенційного покупця. Важливо й те, щоб вона була зручною у використанні.