Корзина
101 отзыв
Контакты
Твой Дизайн
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380632713190 logotiptd@gmail.com
+380983365979 logotiptd@gmail.com
+380958518639
+380443321615
УкраинаКиевул. Бережанская 22
Карта

Бейсболки с логотипом Киев

Бейсболки с логотипом Киев

  Рекламне агентство «Твій Дизайн» може запропонувати вам чотири методи нанесення на бавовняну бейсболку про які ми розповімо вам нижче. Друк на бейсболках методом шелкотрансфера здійсняться якщо вона має гладку, рівну передню поверхню.

Бейсболка з логотипом дуже помітний рекламний матеріал, на ній дуже добре розгледіти ваш логотип і слоган, завдяки тому що вона розташована на голові і знаходиться перед очима співрозмовника. Ми можемо запропонувати вам різні стилі бейсболок, з великим розмаїттям кольорів для нанесення зображень і написів. Якщо у вас є ваш колектив і ви хочете вигідно відрізняться від інших, то вам допоможуть в цьому кепки або бейсболки з логотипом. Не одна спортивна команда чи танцювальний колектив не обходиться без промо кепок і футболок, тому що без них вони у все не команда і з а цього буде відсутній командний дух і знизиться воля до перемоги. Рекламні бейсболки не надто дороги щоб вам відмовляти собі в цьому чудовому рекламному і колективному предмет, який також крім промо якостей, захистить вас від сонця і дощу.

Така кепка називається пятіклінка, і у ній немає перешкод для нанесення логотипу. Недоліки такої бейсболки в тому що вона має не зовсім округлу форму спереду, багатьом це навіть навпаки подобається, і методом регулювання розміру п'яти клинки завжди є липучка. Якщо друкувати потрібно на шестиклинка, то тоді нанесення можна зробити тільки на один клин спереду, лівий або правий як забажає клієнт. Як правило бейсболка з шести клинами всім до душі, вона відмінна приймає форму голови, і має зігнутий, твердий козирок, на який теж можна нанести логотип. Для молодого покоління у нас знайдуться кепки під нанесення емблеми з рівними казарками як у хіп хопери, і бейсболок обей.

  Вишивка на бейсболках і кепках це кращий вибір для брендування цього універсального головного убору, в цьому ви можете переконається подивившись приклади наших робот тут. Вишивати на кепці можна по всьому її периметру, з боку, над регулятором розміру кепки і звичайно ж спереду. Вишивка на відміну від будь-якого методу нанесення має певний шик і естетику.

      Наступні два методи нанесення виробляються за допомогою нашого термо преса, який під тиском і високою темперотури вплавляє спеціальну плівку, вирізні на плоттері. Ефект такого нанесення полягає в тому що якщо замовник хоче бачити свій логотип на бейсболці в золоті або, сріблі тільки флекс допоможе здійснити цю ідею, так як в асортименті його квітів є золота і срібна фольга різних відтінків. І останній пропонований метод нанесення називається термоперенос. До цього методу зазвичай вдаються якщо наноситься на кепку зображення растрове, тобто це кольорова картинка або навіть фото молодят у вигляді сердечка. Термоперенос на бейсболку відмінно взаємодіє з світлими тканинами і добре на них тримається. Що стосується друку на кепках з темної тканини то тут потрібно дотримуватися певних правил при пранні, щоб логотип залишався яскравим і насиченим якомога більше часу.
   Ми розповіли вам про методики нанесення на кепки і бейсболки, повну консультацію ви можете отримати зателефонувавши нашим менеджерам або написати нам на емейл. А тепер можна поговорити про історію бейсболки і появі її в Києві і Укріане. Мода на головні убори змінюється щороку і кожен новий вік. Бейсболки з логотипом давно вже увійшли в наш побут і залишаються популярними дуже довгий час. З'явилися вони в Америці, і названі були в честь популярної американської гри "бейсбол", гравці які ловили м'яч, охороняли себе від променів сонця за допомогою козирка. Бейсболка з'явилася у нас в середині вісімдесятих років і щільно увійшла в ужиток на довгі роки. Завдяки своїй універсальності вона використовується практично цілий рік, і навіть для зими були придумані бейсболки з відкочується напівколами для вух, щоб залишати їх в тепліше. Бейсболки з'явилися в середині вісімдесятих, стали користуватися популярність як у старшого так і у молодшого покоління. Особливо бейсболки з вишивкою користуються популярністю у останнього контингенту, тому що кепі з логотипом пов'язані практично з усіма молодіжними субкультурами будь то хіп-хоп, або важкий рок, метал.

  Сучасний настав час рекламних бейсболок, після того як в Україні з'явилися терморесси і універсальні верстати для комп'ютерної вишивки на даній продукції. З появою їх рекламні агентства без праці почали берндіровать ці чудові головні убори. Друк на бейсболка це затребувана послуга абсолютно у всіх сферах української промисловості, спорту та сільського господарства. Кожен агроном, кожен будівельник, кожен спортсмен знаходиться під пекучому сонцем і під проливним дощем мати свою персональну бейсболку з логотипом. Тільки вона допоможе берегти здоров'я і зберегти від погодних впливів, ну а логотип нанесений на бейсболку зрадить мужності і внутрішніх психологічних сил

facebook twitter
Предыдущие статьи