Корзина
103 отзыва
Контакты
Твой Дизайн
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380632713190 logotiptd@gmail.com
+380983365979 logotiptd@gmail.com
+380958518639
+380443321615
УкраинаКиевул. Бережанская 22
Карта

Брелки с логотипом в Киеве

Брелки с логотипом в Киеве

Хотите заказать брелок? Ви попали саме туда куда Вам потрібно! Виробництво брелків, одно з напрямків діяльності нашої компанії.

Яркий і оригінальний сувенір знакових кожного з дітьми, на даний момент є одним з рекламних інструментів і елементів, неназваних реклами, створений имиджем. Ми робимо брелки на замовлення, а так само персоналізуємо їх, то є наносим логотип або другую індивідуальну інформацію.


Виготовлення брелоків відбувається із застосуванням сучасних технологій та обладнання, що здатне забезпечити кращу і низьку якість продукції. Ми виробляємо наші брелки з різних матеріалів, різноманітних форм і розмірів від самих малих до великих. Хотите металлический? Без проблем! Из ПВХ? Мы так же використовуем цей матеріал для виготовлення, зробимо для Вас! Может быть брелок рулетка? Есть и такой.


У нас Ви так добре можете розмістити замовлення комплексно. Для того, щоб встановити таку продукцію, наприклад, атласні стрічки з логотипом або фірмовими бейсболками, зібрані з фірмовим стилем компанії на всіх зауваженнях. Крім персоналізації, ми готові запропонувати і розробку фірмового стилю і дизайну.
 
Брелки на заказ

У нас ви можете замовити сувенірні брелки з фотографією або фірмовою символікою, надписом і будь-яким втіленням виконаної однієї з застосовуваних нами технологій: гравіювання, тампопечать, шелкографии, сублимации и даже уф-печать.
 
Брелки з логотипом автомобіля, його номером або логотипом компанії зробили замовлення на замовлення, використовуючи величезну популярність, так як це буде прийнято робити невеликі подарки колег і партнерів, а яскравий брелок буде кращим рішенням ще довго.

facebook twitter