Корзина
103 отзыва
Контакты
Твой Дизайн
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380632713190 logotiptd@gmail.com
+380983365979 logotiptd@gmail.com
+380958518639
+380443321615
УкраинаКиевул. Бережанская 22
Карта

Печать на зонтах в Киеве

Печать на зонтах в Киеве

Одним з можливих подарків під час проведення рекламних акцій можна познайомитись із зонтами з логотипом. Інтерес цього виду продукції під час проведення промоакцій полягає в тому, що його поверхня може наповнити різні зображення, символіку,...

Шелкографія, або сублімаційна полноцветная печать на зонтах - це технологія перенесення зображення під дією високих температур. Такая технологія порівняльно молода, але має несомненні перспективи в майбутньому. Нанесення зображення відбувається на спеціальних струйних принтерах. Черніла нагрівається до певної температури, змінюється при цій структурі з жидкого стану на газообразному. Безусловно плюсом є і те, що використовувати таку технологію можна практично на будь-яких поверхнях, що збільшує можливу кількість сувенірної продукції.


 
Печать на зонтах

Виробництво і виготовлення зонтів з логотипом - це досить трудоемкий процес, в якому приймають участь, як швеї, так і збірки кінцевої конструкції. Тому зонти з логотипом на замовлення вимагають певного часу. За один день можна виготовити порядку 500 зонтів з логотипом. Для того, щоб отримати бажану продукцію в необхідних кількостях і в установлених термінах, потрібно заранее зробити замовлення.


Найбільш приємним подарком є ​​рекламна продукція для жінок. Правильно подібне співвідношення зробило цей аксессуар ярким і ексклюзивним. Так тому зонт - вещь необхідна. Красивий зонт дає можливість підкреслити свій статус. Зонты з логотипом на замовлення будуть здатні ненавіжувати рекламу Ваші компанії і продвижение нових товарів. Таке сувенірне виробництво часто використовується на тематичних виставках, для привернення уваги відвідувачів до торгового маркера або надає свої послуги.


Як ярко і красиво виглядят великі пляжні зонти з логотипом над столиками в кафе. Печать на зонтах дозволить ефектно виделить ваше кафе. Ми давно привыкли, що зонти з логотипом над столицями є рекламой всіхвозможних освежающих напитків. У теперішній час це прекрасна можливість продвигать назва вашого кафе. Яркое і запоминающееся назва в совокупності з запозиченням логотипом - одна з ступеней до успіху. У равної ступеня можлива поява на пляжах своєї символіки, що в основному використовує нові торгові марки, які планують таким чином збільшити обсяг своєї продукції в літньому періоді.

facebook twitter
Другие статьи