Корзина
101 отзыв
Контакты
Твой Дизайн
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380632713190 logotiptd@gmail.com
+380983365979 logotiptd@gmail.com
+380958518639
+380443321615
УкраинаКиевул. Бережанская 22
Карта

Замовити буклети

Замовити буклети, фото 1
Замовити буклети, фото 2Замовити буклети, фото 3
  • Услуга

от 450 грн.

Минимальная сумма заказа — 100 грн.

Замовити буклети
от 450 грн.
УслугаЗамовити буклети
+380632713190
logotiptd@gmail.com
  • +380983365979 logotiptd@gmail.com
  • +380958518639
  • +380443321615
+380632713190
logotiptd@gmail.com
  • +380983365979 logotiptd@gmail.com
  • +380958518639
  • +380443321615
  • График работы
  • Адрес и контакты
возврат товара в течение 14 дней по договоренности

Буклет з одним фальцем
Серед різноманітної поліграфічної продукції особливе місце займають буклети. Це дуже популярний і ефективний вид рекламної продукції. Його виготовлення коштує недорого, він універсальний, і при дуже високій інформативності ― компактний. Не кажучи про те, що матеріал, представлений в буклеті, чітко згрупований по розділах.

Два Фальца
Буклет з двома фальцами
Сама назва цього виробу походить від французького "bouclett", тобто "завитки". Одне це слово говорить про те, що буклет ― це складений на зразок ширми, в один або в кілька разів, аркуш паперу. Найчастіше їх складають дворазово або триразово, але зустрічаються і більш складні види ― "гармошки". Представлений рекламний матеріал, таким чином, як би розділяється на певні блоки. Тому інформація буде викладена послідовно, в потрібному порядку. Правильно складений текст буклету дає відповіді на всі питання, що виникають у споживачів.

Три Фальца
Буклет з трьома фальцами
Буклети бувають представницькими, інформаційними, а також рекламними. Кожен з видів розставляє акценти на якомусь одному напрямку. Рекламний ― на виробленому товарі (послузі), а представницький ― розповідає про саму компанію, тим самим формуючи її імідж і підвищуючи репутацію. Інформаційний буклет містить корисну для потенційного споживача інформацію (наприклад, путівник, виданий туристичною фірмою).

Чотири Фальца
Буклет з чотирма фальцами
У вигляді буклету можна зробити проспект, програмку, невелику презентацію вашої компанії. У супермаркеті і в театрі, у банку, на виставці і в офісі ― скрізь цей вид рекламної продукції повинен містити максимум не тільки корисною, але й цікавою інформацією, яку ви хочете донести до потенційних партнерів.
Сьогодні у великих друкарнях є можливість виготовляти не тільки прямокутні, але й нестандартні вироби самих різних і складних форм (наприклад, буклети, що розгортаються буквально в один рух). Такий цікавий дизайн обов'язково приверне увагу до вашої фірми. Крім того, професіонали виконають виріб не тільки в 6, а й в 10 згинів. Таким чином, у вас вийде вкласти в буклет набагато більше інформації, він буде виглядати солідніше і респектабельнее, а значить, приверне додаткових покупців. Адже з точки зору психології, потенційні клієнти підсвідомо більше довіряють респектабельному буклету з цікавим та інформативним матеріалом, ніж невеликий листівці, що містить тільки рекламні слогани.

 Шість Фальц і більше
Буклет з шістьма фальцами
Роздавати буклети краще на презентаціях або виставках, в офісі або місцях проведення рекламних акцій. Для максимального ефекту потрібно не просто залишати матеріали на прилавку, столиках або стенді, краще давати їх в руки безпосередньо потенційним клієнтам або розміщувати у спеціальних стійках з корпоративною символікою.
Буклет можна розглядати як свого роду презентацію продукту або компанії, виконану у фірмовому стилі. Він обов'язково повинен містити три обов'язкові компоненти: насамперед, візуальний ряд, потім текстовий інформаційний блок та контактні телефони та адреси.
Запам'ятовується дизайн вашого буклету виділить його з безлічі аналогічних пропозицій, а якісно написані рекламні матеріали будуть стимулювати продажі саме вашого продукту.

facebook twitter
Информация для заказа
  • Цена: от 450 грн.
Отзывы об услуге
Изготовление рекламной сувенирной продукции с логотипом, печать на чашках, рекламные футболки с логотипом, ручки с логотипом, промо накидки с логотипом, блокноты с логотипом, шапки с логотипом. вышивка на бейсболках, галстуки с логотипом в киеве, флаги и флажки настольные, часы с логотипом, фартуки с логотипом