Корзина
101 отзыв
Контакты
Твой Дизайн
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380632713190 logotiptd@gmail.com
+380983365979 logotiptd@gmail.com
+380958518639
+380443321615
УкраинаКиевул. Бережанская 22
Карта

Буклеты, листовки, флаера печать на заказ

Буклеты, листовки, флаера печать на заказ, фото 1
Буклеты, листовки, флаера печать на заказ, фото 2Буклеты, листовки, флаера печать на заказ, фото 3Буклеты, листовки, флаера печать на заказ, фото 4Буклеты, листовки, флаера печать на заказ, фото 5
  • Услуга

от 0,30 грн.

Минимальная сумма заказа — 100 грн.

Буклеты, листовки, флаера печать на заказ
от 0,30 грн.
УслугаБуклеты, листовки, флаера печать на заказ
+380632713190
logotiptd@gmail.com
  • +380983365979 logotiptd@gmail.com
  • +380958518639
  • +380443321615
+380632713190
logotiptd@gmail.com
  • +380983365979 logotiptd@gmail.com
  • +380958518639
  • +380443321615
  • График работы
  • Адрес и контакты
возврат товара в течение 14 дней по договоренности

Реклама листовки, брошюры или флаера рекламный материал подходит для коротких рекламного сообщения с относительно низкой стоимостью. Цель флаеров и листовок, чтобы привлечь внимание пользователя и сосредоточиться на привлекательных стран и товаров компании. рекламного проспекта, буклет или брошюра подходит для массового распределения по низкой цене, и они являются отличным инструментом для продвижения продукции или услуг.Рекламное агентство Ekspreshans предлагает создавать и печатать листовки и брошюры, стандартных и нестандартных размеров различных видов бумаги и картона. Роскошные закончить Ваш летчик или брошюра предложение UV лаком матовым или глянцевая избирательное печати, горячего тиснения, высечки для неправильных форм.

Буклет являє собою аркуш паперу в одне або кілька додавань і є універсальним друкованим виданням за обсягом вміщається інформації. Рекламні буклети можуть бути більш ефектні, ніж

листівка, і компактніше, ніж каталог, піднести інформацію про Вашу компанію, її товари і послуги широкому колу споживачів. Дизайн буклетів розробляється з урахуванням фірмового стилю організації і включає всі необхідні елементи фірмової символіки, щоб Вас запам'ятали і дізнавалися серед конкурентів.

Виготовлення буклетів починається з надання необхідного матеріалу - логотипу, фотографій і текстової інформації.

Наші фахівці професійно розроблять для Вас оригінальний дизайн буклета і листівки, враховуючи, що в нашому розпорядженні найсучасніша високотехнологічна поліграфія. Буклети, виготовлені нами, в найвигіднішому світлі представлять Вашу фірму потенційним клієнтам і партнерам.

Ви можете замовити друк буклету для реклами товару, презентації, виставки або з нагоди якогось корпоративного події, - важливо щоб матеріал, який Ви нам надасте, давав вичерпну графічну і текстову інформацію для створення макета. Верстка буклетів починається після визначення оптимального співвідношення текстового і графічного наповнення. Буклети, створені в рекламних цілях, повинні переконливо демонструвати всі переваги Вашої продукції і відповідати на потенційні питання клієнтів. Якщо Вам потрібна персоніфікація буклетів, Ви додатково надаєте необхідну інформацію про адресата.

Розробка буклету включає вибір способу друку, виду паперу, варіантів фальцювання (формування згинів), технології

післядрукарської обробки. Залежно від обсягу тиражу і колірного колориту застосовується цифровий або офсетний друк. Крім якісної стандартного паперу різних видів, ми можемо запропонувати Вам фактурну дизайнерський папір - в такому випадку застосовується цифровий друк буклетів.

Флаєри та листівки - ось, що дозволяє в найкоротші терміни привернути увагу потрібної аудиторії.

Рекламні флаєри та листівки активно використовуються як «нагадування» про компанію або товар. Представляючи собою паперовий лист з інформацією, надрукованою на одній або обох сторонах, листівки і флаєри активно поширюються через поштові ящики або лунають в людних місцях. При цьому ефект такої реклами багато в чому залежить від дизайну флаєра.

Успішним дизайн листівки і флаєри вважається в тому випадку, якщо, потрапивши в руки потенційного покупця, вона пробудила його інтерес. З цієї точки зору виготовлення рекламних листівок - відповідальне завдання, підходити до якого слід найсерйознішим чином. Друк рекламних флаєрів в друкарні повинна відповідати рівню пропонованих в них послуг.

Наша компанія здійснює виготовлення флаєрів, листівок та буклетів:

малими та середніми тиражами. У цьому випадку використовується оперативний цифровий друк на сучасному обладнанні;
середніми та великими тиражами з використанням офсетного друку.
Крім того, для збільшення рекламного ефекту, на кожній листівці можливо адресний звернення (персоналізація).

facebook twitter
Информация для заказа
  • Цена: от 0,30 грн.
Отзывы об услуге
Изготовление рекламной сувенирной продукции с логотипом, печать на чашках, рекламные футболки с логотипом, ручки с логотипом, промо накидки с логотипом, блокноты с логотипом, шапки с логотипом. вышивка на бейсболках, галстуки с логотипом в киеве, флаги и флажки настольные, часы с логотипом, фартуки с логотипом