Корзина
101 отзыв
Контакты
Твой Дизайн
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380632713190 logotiptd@gmail.com
+380983365979 logotiptd@gmail.com
+380958518639
+380443321615
УкраинаКиевул. Бережанская 22
Карта

Изготовление блокнотов с логотипом Киев

Изготовление блокнотов с логотипом Киев, фото 1
Изготовление блокнотов с логотипом Киев, фото 2Изготовление блокнотов с логотипом Киев, фото 3Изготовление блокнотов с логотипом Киев, фото 4Изготовление блокнотов с логотипом Киев, фото 5
  • Услуга

от 12 грн.

Минимальная сумма заказа — 100 грн.

Изготовление блокнотов с логотипом Киев
от 12 грн.
УслугаИзготовление блокнотов с логотипом Киев
+380632713190
logotiptd@gmail.com
  • +380983365979 logotiptd@gmail.com
  • +380958518639
  • +380443321615
+380632713190
logotiptd@gmail.com
  • +380983365979 logotiptd@gmail.com
  • +380958518639
  • +380443321615
  • График работы
  • Адрес и контакты
возврат товара в течение 14 дней по договоренности

Твій Дизайн пропонує виготовлення блокнотів з логотипом на пружині і клейових блокнотів, від макету до упаковки. 

Блокнот з логотіпом- це, буквально, добірка скріплених аркушів, призначених для записів. Нанесення на блокноти логотипу та іншої фірмової символіки перетворюють їх з повсякденного робочого інструменту в представницьку продукцію. Виконаний в корпоративному стилі блокнот стає іміджевим виробом. 

Блокнот для записів складається з обкладинки, блоку і підкладки (задника). Блокноти відрізняються за обсягом, формату, щільності паперу і запечатуємому зображенню. Блокноти - не обов'язково прямокутники, і можуть мати довільну форму. Обкладинку і підкладку виготовляють з крейдованого паперу, картону, пластику або дизайнерських видів картону та паперу. Папір для внутрішнього блоку зазвичай вибирається офсетний - від 65 г / м ², товщина блоку визначається згідно перевагам замовників. Блокнот служить для ведення записів, але замовлення блокнотів в друкарні переслідує рекламні або представницькі цілі. Логотип, реквізити, слоган, особлива розмітка такого блокнота грає на імідж, корпоративну приналежність або пряму рекламу. Виконання блокнотів може бути бюджетним і дорогим. Такий поділ справедливо в основному для частіше зустрічаються невеликих тиражів - до 500 шт. Нанесення логотипу на бюджетний блокнот проводиться тільки на обкладинку і підкладку, а внутрішній блок становлять незапечатані листи. З ростом тиражу вартість друку аркушів блоку стає нехтує по відношенню до вартості паперу. Друк обкладинок і підкладок блокнотів при невеликих тиражах здійснюється цифровими машинами, шелкографией або тисненням. Великі тиражі друкуються вже офсетом, що не виключає тиснення та покриття УФ-лаком. 
Для скріплення аркушів у блокнотах використовується пружина, скріпки, клей. При великих тиражах найбільш технологічні два останніх способи - до 10000 шт. в день. Сторіночки склеєних блокнотів часто замовляють відривними, для чого виконується просечка аркушів. 

Блокноти використовуються в щоденній роботі менеджерами, і як неодмінний атрибут при проведенні конференцій, зборів і нарад. Блокноти можуть друкуватися у вигляді Планнинг і змінних блоків і тоді обкладинка не потрібно. 

Різновидом блокнотів з логотипом без обкладинки є кубарики. 


Кубарики і блокноти з нанесеним логотипом - неодмінний атрибут рекламної продукції та канцелярське приладдя, що свідчать про респектабельність компанії. 

Нанесення логотипів на блокноти, кубарики, блоки 
Сучасної людини, потопаючого в потоці інформації, рятують такі засоби фіксації, як блокнот, кубарік, стікери, щоденники, планінги, відривні блоки. Гріх не підсунути разом з цими паличками-виручалочками ще дещицю інформації - Вашу рекламу. Нанесення логотипів на блокноти, кубарики, блоки поліграфічним способом виконує цю роль. 

Виготовлення кубариков з логотипом 
Виготовлення кубариков (клубків) з логотипом входить в коло звичного асортименту друкарні «Добі енд К». Виготовлення кубариков на замовлення увазі нанесення на кожну сторіночку значимої інформації: логотипу, реквізитів, девізу та ін. Головне - знати міру, адже кубарики - це елементарне підмога для записів, а не тільки носій корпоративного стилю. Виготовлення кубариков, клубків відбувається з офсетного паперу з одностороннім нанесенням. Листки кубарики зазвичай проклеюються по торця, але зустрічаються варіанти, коли кубарики поставляються непроклеєного, в пачках, для використання в настільних боксах. 

Кубарики, як елемент ділового корпоративного стилю, представляються дуже зручним і ефективним рекламним засобом, оскільки постійно знаходяться під рукою.

facebook twitter
Характеристики
Основные
Тип услугиИзготовление блокнотов
Время изготовления7 дн
Минимальный тираж50.0
Информация для заказа
  • Цена: от 12 грн.
Отзывы об услуге
Изготовление рекламной сувенирной продукции с логотипом, печать на чашках, рекламные футболки с логотипом, ручки с логотипом, промо накидки с логотипом, блокноты с логотипом, шапки с логотипом. вышивка на бейсболках, галстуки с логотипом в киеве, флаги и флажки настольные, часы с логотипом, фартуки с логотипом