Корзина
82 отзыва
Що дає брендинг і ребрендинг?
Контакты
Твой Дизайн
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38063271-31-90 logotiptd@gmail.com
+38098336-59-79 logotiptd@gmail.com
+38095851-86-39
+38044332-16-15
УкраинаКиевул. Бережанская 43
Карта

Що дає брендинг і ребрендинг?

Конкуренція товарів переросла в конкуренцію брендів, суперництво товарних знаків і марок, іміджевих рекламних образів за їх місце у свідомості споживачів.

Позначимо в структурі іміджу елементи, що впливають на міру довіри до організації: ребрендинг, комунікації, корпоративна культура, імідж керівника, дизайн.
Іміджеві доданки сприяють позитивній динаміці бренду організації. Після кризи до компаній знову повернулося бажання змінити обслуговування клієнтів, здійснювати ребрендинг, особливо це стало помітно у банківській системі, де не лише міняють логотип, «зміну вивіски», візуальне оформлення бренду у зв'язку зі зміною позиціонування.
Багато керівників розуміють, що бренд пред'являє жорсткі вимоги до самої компанії; має важливу управлінську функцію, примушує вимогливіше ставитися до себе. Він повинен носити зрозумілий і адекватний сенс, обов'язкове використання російської мови, оскільки англійський часто викликає менше довіри.
Відповідь проста: зростання лояльності клієнтів, посилення унікальності бренду, збільшення цільової аудиторії, залучення нових клієнтів, що дозволяє компаніям вийти на новий рівень розвитку.
Колись Зигмунд Фрейд писав: «Люди сильні до тих пір, поки вони відстоюють сильну ідею», і в організації має бути ідея, що включає нормативно-ціннісні елементи, місію, стратегію, а її носієм є лідери, значимі або референтні групи, які є джерелами інформації про організацію. І ця інформація повинна доводитися до кожного співробітника, що підкріплювало б позитивну поведінку співробітників і корпоративний дух («Потрібно значно більше розуму, щоб передати свої ідеї, чим щоб їх мати» — Гельвеций).
Оновлення або зміна існуючих зовнішніх атрибутів — це важливий інструмент сповіщення споживачів про зміни, що проводяться. Нове оформлення офісів дозволяє зробити елементи комунікації «теплішими, «доброзичливішими», «інтерактивними», а фірмові графічні елементи зробити компанію більше впізнанної. Наявність в інтер'єрах офісів детальної і наочної інформації дозволить клієнтам швидко і легко орієнтуватися в отриманні послуг.
Завдання компаній, працюючих над своїм позитивним іміджем, полягає в тому, щоб позиціонувати свої кардинальні зміни. Основними каналами комунікацій є телебачення, Інтернет, ЗМІ, зовнішня реклама (щити, сити-форматы, плазми в аеропортах) та ін. Реалізація зовнішньої і внутрішньої комунікації дозволяє донести до співробітників, клієнтів і конкурентів інформацію про нові характеристики іміджу, що змінився.
Важлива роль відводиться іміджу керівника організації. Саме він задає її корпоративний дух; морально-психологічний клімат; уміння витримати самому психоемоційні навантаження і підвищувати працездатність і життєстійкість персоналу. Він може змінити, найняти і звільнити співробітника з меншими втратами; згуртувати людей навколо себе (оперативне лідерство); поставити нові життєві цілі перед собою і для найближчого оточенні, мобілізувати команду на безперервне нарощування іміджевого капіталу компанії та ін.

Розвиток організації залежить від її персоналу, і, отже, корпоративний імідж включає і імідж співробітників (їх зовнішній вигляд, манера спілкування, загальна культура).
Відмінність однієї організації від іншої несе певний фірмовий стиль (дизайн офісу, дрес-код персоналу, візитки, фірмова емблема, слогани компаній, символіка). Психологічний комфорт створює назву організації: його стислість, звучність, образність, легка представляемость, відображення украинскої культури. Обережно слід використати абревіатури, а назва повинна викликати позитивні асоціації.
інформаційних технологій; досягати повного узгодження зовнішнього іміджу з внутрішнім; шукати області найближчого і стратегічного розвитку кожного співробітника і навчити його ключовим компетенціям.

facebook twitter
Предыдущие новости