Корзина
82 отзыва
Як зробити сайт продають: дизайн, SEO, реклама
Контакты
Твой Дизайн
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38063271-31-90 logotiptd@gmail.com
+38098336-59-79 logotiptd@gmail.com
+38095851-86-39
+38044332-16-15
УкраинаКиевул. Бережанская 43
Карта

Як зробити сайт продають: дизайн, SEO, реклама

В інтернеті існує багато конструкторів сайтів, через що для їх створення не потрібні будь-які технічні навички або знання програмування. Досить лише зареєструватися на одному з них, вибрати шаблон і створити власний ресурс.
Питання полягає в тому, наскільки самостійна діяльність буде ефективною і з якими проблемами ви зіштовхнетеся в майбутньому. На перший погляд це може здатися простим, але в реальності це кропітка і трудомісткий процес.

Основні етапи створення веб-сайту і типові помилки

Після того, як сформувалася первісна ідея сайту і ви зважилися втілити її в життя, слід знати етапи створення сайту і зрозуміти, що робиться це не за один день. Наприклад, веб-фахівці використовують певний алгоритм:

Визначити цілі ресурсу і його позиціонування. Це один з найважливіших етапів не тільки створення веб-сайту, але і інтернет-маркетингу. Слід визначити цільову аудиторію веб-сайту. На заключній стадії приблизно визначають, за якими запитами сайт повинен з'являтися в результатах пошуку і подивитися інтернет-проекти конкурентів майбутнього веб-проекту.

Створити технічне завдання (ТЗ). Потрібно розписати повністю всю структуру сайту, визначити кількість сторінок для кожного розділу, визначити використовувані технології, прописати побажання по дизайну - кольору, шрифти, співвідношенні графіки і тексту.
Створити дизайн макета. Дизайн макета сайту виконується в одній з графічних програм. При розробці дизайну фахівці керуються ТЗ на розробку макету, який заповнюється замовником і містить побажання щодо дизайну: тип, переважні кольори, наявність тих чи інших графічних елементів і багато іншого.

Верстка сайту. Тільки після виконання всіх перерахованих вище етапів сайт верстається і наповнюється контентом, після чого тестується.
«Потрібно врахувати дизайн і кольорові гами логотипу компанії. Це гарантує впізнанність бренду. Бажано використовувати не більше трьох-чотирьох основних кольорів, «веселка» на сайті не прийнятна. При створенні дизайну, в будь-якому випадку повинен брати участь фахівець, який розуміє, як повинен правильно виглядати інтерфейс, враховує всі технічні, візуальні та психологічні фактори при розробці. Наприклад, контакти і кнопки зворотного зв'язку завжди роблять праворуч. Цей психологічний маневр робиться на основі того, що основна частина людей - це правші. Природно, їх погляд і рух рукою ведмедики автоматично буде направлений в праву частину екрану », - говорить Віталій Стаценко, директор веб-студії Oranges.guru, в чиїй компетенції розробка сайту.

Створення сайту і запуску його в інтернеті недостатньо для повноцінної роботи. Потрібно зайнятися SEO-оптимізацією, щоб підняти сайт на максимально високу позицію в пошукових системах. Це постійна боротьба SEO-фахівців між собою за місце в ТОПі - кількох перших результатах вибірки всіх сайтів, які пошукова система пропонує користувачу у відповідь на його запит.

Робота з оптимізацією сайту: головні помилки

Пошукова оптимізація (SEO - search engine optimization) - це комплекс заходів для підняття позицій сайту в результатах видачі пошукових систем по певних запитах користувачів з метою просування сайту. Існує зовнішня і внутрішня оптимізація. Побутували суперечки, який вид ефективніше і чому більше приділяти уваги.

«В першу чергу, в пріоритеті, робиться внутрішня оптимізація, ми аналізуємо ефект і далі, щоб закріпити отриманий результат і підняти сайт ще вище, ми починаємо роботу з зовнішньої. Це послідовний один за одним процес. Але важливі однаково обидва варіанти і працювати потрібно з кожним з них. Тут сперечатися нема чого », - коментує незалежний SEO-експерт Кароліна Дубровка.

За словами експерта, використовуючи інструменти оптимізації сайту, потрібно чітко розуміти весь процес і як правильно з цим працювати. Тут існують свої правила і принципи. Якщо їх порушити, сайт може потрапити під санкції і фільтри пошукових машин.

Санкції вводяться з кількох причин. Наприклад, молодий сайт можуть запустити в роботу без хороших текстів, які не оптимізуючи його під критерії пошукових систем. «Сайт-дідок» може стати жертвою неунікального контенту або неправильної зовнішньої оптимізації, коли SEO-експерт нехтує покупкою зовнішніх посилань. Ще, як варіант - переоптімізацію, коли перестаралися з оптимізацією ключових слів або ж, якщо ключові слова позиціонуються неорганічно.

«Процес виведення сайту з-під фільтра дуже складний, особливо, якщо це фільтри пошукача Google. Так як поняття підтримки в Google не існує, немає живої людини з ким можна поспілкуватися про проблему. Вам приходить автоматично повідомлення про заходи, вжиті вручну і пропонуються загальні рекомендації для усунення проблеми. Ніхто з техпідтримки вам не напише повідомлення, якщо ви все ж впоралися із завданням. Так само нікому написати, що ви виконали всі рекомендації. З цим потрібно розбиратися самостійно.

facebook twitter
Предыдущие новости