Корзина
82 отзыва
Європейські ЗМІ можуть втратити доходів від онлайн-реклами
Контакты
Твой Дизайн
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38063271-31-90 logotiptd@gmail.com
+38098336-59-79 logotiptd@gmail.com
+38095851-86-39
+38044332-16-15
УкраинаКиевул. Бережанская 43
Карта

Європейські ЗМІ можуть втратити доходів від онлайн-реклами

Більше 30 європейських онлайн-видань направили колективний лист до Європарламенту. У ньому вони просять відхилити введення поправок в законодавство, що регулює конфіденційність даних в інтернеті.

Видавці побоюються, що в іншому випадку вони втратять рекламних доходів практично в повному обсязі. При цьому американські корпорації, такі як Google, Apple і Facebook залишаться у виграші.

Поправки, які внесені на розгляд Європарламенту, дадуть користувачам можливість повністю відключити передачу даних про їх переміщення в інтернеті. Мова йде про введення так званого принципу приватності за замовчуванням, реалізованого за рахунок додавання в інтернет-браузери обов'язкової функції, що дозволяє відмовитися від передачі cookies відразу всім сайтам.

Дані про те, які сайти відвідують користувачів, необхідна для таргетированной реклами. Видавці побоюються, що при введенні поправок новою функцією скористається більшість користувачів, і вони більше не зможуть показувати їм відповідну рекламу. Цією інформацією володітимуть тільки технологічні гіганти, такі, як Google, Facebook і Mozilla.

«З огляду на, що 90% трафіку в Європі зосереджено в руках всього лише чотирьох компаній - Google, Facebook, Microsoft і Mozilla, ця пропозиція може погіршити асиметрію на ринку між приватними видавництвами і глобальними корпораціями», - йдеться в листі.
facebook twitter