Корзина
90 отзывов
Контакты
Твой Дизайн
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38063271-31-90 logotiptd@gmail.com
+38098336-59-79 logotiptd@gmail.com
+38095851-86-39
+38044332-16-15
УкраинаКиевул. Бережанская 43
Карта

Київ: Реклама буде тільки українською мовою

Вступили в силу "Правила розміщення рекламних засобів у місті Києві". Відтепер в столиці вся реклама повинна бути українською мовою. "Реклама, розміщена на рекламному засобі, повинна відповідати вимогам законодавства, що визначає порядок застосування мов в Україні.

Текст наводиться державною мовою. У разі використання в рекламному сюжеті написів іноземною мовою, вони повинні супроводжуватися перекладом або транслітерацією державною мовою рівновеликих шрифтом.

Зареєстровані в установленому законом порядку знаки для товарів і послуг наводяться у рекламі у тому вигляді, в якому їм надана правова охорона в Україні відповідно до закону ", - йдеться в правилах, передає" Портал мовної політики ".

Контролювати виконання цього рішення буде комісія Київської міської ради з питань транспорту, зв'язку та реклами і постійна комісія Київради з питань містобудування, архітектури та землекористування.и
facebook twitter