Корзина
96 отзывов
Контакты
Твой Дизайн
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380632713190 logotiptd@gmail.com
+380983365979 logotiptd@gmail.com
+380958518639
+380443321615
УкраинаКиевул. Бережанская 22
Карта

Харківський метрополітен повинен заплатити штраф через рекламу

Харківське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало КП «Харківський метрополітен» за порушення антимонопольного законодавства на ринку реклами. Про це повідомляє сайт територіального відділення АМКУ.

Метрополітен оштрафований «за порушення антимонопольного законодавства на ринку послуг з погодженням розміщення спеціальних конструкцій для зовнішньої реклами в межах технічних і охоронних зон споруд метрополітену», - йдеться в повідомленні відомства.

АМКУ встановив, що КП «Харківський метрополітен» за результатами діяльності протягом 2012-2013 років і за станом на травень 2014 займав (продовжує займати і зараз) монопольне становище на ринку послуг з погодженням розміщення спеціальних конструкцій для зовнішньої реклами в межах технічних і охоронних зон споруд метрополітену з часткою 100%.

Визнано, що КП «Харківський метрополітен», встановивши економічно необґрунтовану завищену вартість послуги за погодженням розміщення спеціальних конструкцій для зовнішньої реклами в межах технічних і охоронних зон споруд метрополітену за рахунок необгрунтованого включення витрат, що не відносяться до змісту послуги, вчинило порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді зловживання монопольним (домінуючим) становищем на ринку.

КП «Харківський метрополітен» не погодилося з рішенням АМКУ і подало в суд, але рішення залишилося в силі після двох кіл судової тяганини (три інстанції кожен раз), - повідомив Харківський антикорупційний центр.

На КП «Харківський метрополітен» було накладено штраф в розмірі 68 тисяч гривень.

Судові тяжби завершилися в кінці 2015 року. КП «Харківський метрополітен» не заплатив вчасно штраф. в результаті була нарахована пеня в розмірі 23460 грн. Метрополітен не погодився з нарахуванням пені та звернувся до Господарського суду Харківської області.
facebook twitter
Предыдущие новости