Корзина
82 отзыва
У Києві встановили жорсткі обмеження на зовнішню рекламу
Контакты
Твой Дизайн
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38063271-31-90 logotiptd@gmail.com
+38098336-59-79 logotiptd@gmail.com
+38095851-86-39
+38044332-16-15
УкраинаКиевул. Бережанская 43
Карта

У Києві встановили жорсткі обмеження на зовнішню рекламу

Київська міська рада в четвер вніс зміни до Концепції розміщення зовнішньої реклами, які повинні радикально скоротити її кількість на вулицях міста. Згідно з цим рішенням, місто розділене на п'ять форматних зон з різним режимом розміщення зовнішньої

У нульовий форматної зоні (жовтий колір на карті) заборонена будь-яка зовнішня реклама. У цю зону входять історичні місця, сквери, парки, перехрестя, транспортні розв'язки. Максимальний розмір рекламного поля - 75 кв. м - допускається в четвертій форматної зоні (помаранчевий колір). Це магістральні вулиці, проспекти, шосе поза центральній частині міста.

Заборонено розміщення рекламних засобів на пішохідних і велосипедних доріжках, алеях, розподільних смугах шириною менше 2 м, ближче 10 м до перехресть вулиць, пішохідних переходів та зупинка; ближче 20 м до транспортних розв'язок; ближче 50 метрів до регульованих залізничних переїздів.

За словами заступника голови КМДА Олексія Резнікова, сьогоднішнє рішення скоротить кількість зовнішньої реклами на 75%.

- До трьох тисяч дозволів втратять силу до кінця цього року, - заявив він.

facebook twitter