Корзина
90 отзывов
Контакты
Твой Дизайн
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38063271-31-90 logotiptd@gmail.com
+38098336-59-79 logotiptd@gmail.com
+38095851-86-39
+38044332-16-15
УкраинаКиевул. Бережанская 43
Карта

Facebook буде монетизувати Комунікатор за рахунок реклами

Згідно із заявою представника Facebook американська компанія має намір зайнятися більш активним розвитком реклами в своєму фірмовому мессенджере з метою отримання більш високого доходу. За словами віце-президента компанії Д. Маркуса, Facebook не має наміру «терпіти витрати».

Реклама є для компанії не тільки традиційна, але і сама прибутковий бізнес, в зв'язку з чим керівництво соціальної платформи має намір зосередити свої зусилля на розвитку саме цей напрямок.

Згідно з даними мережевого видання Recode за підсумками минулого року компанія Facebook заробила 753 млн американських доларів на продажах, пов'язаних з іграми соціальної мережі. Таким чином, на зазначеній продажах довелося лише близько 3% від сукупного доходу соціальної платформи. У свою чергу, реклама принесла компанії 27 млрд американських доларів.

Журналісти The Next Web відзначають, що розробники мобільного мессенджера продовжують активно впроваджувати в нього нові функції, які в перспективі можуть бути монетизовані. Серед іншого, йдеться про оплату покупок усередині месенджер і грошові перекази. Разом з тим особливу увагу розробники Комунікатор намір приділяти саме рекламі.

Комунікатор являє собою мобільний додаток, що дозволяє користувачам обмінюватися миттєвими повідомленнями. Воно було представлено розробниками Facebook в кінці літа 2011 року. Сервіс рекламних повідомлень був запущений в Комунікатор восени минулого року. З його допомогою компанії отримали можливість надсилати користувачам промо-записи. На початку цього року розробники приступили до тестування в комунікатор новий рекламний формат - оголошення в формі каруселі банерів.
facebook twitter