Корзина
82 отзыва
Ялту заполонила реклама борделів
Контакты
Твой Дизайн
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38063271-31-90 logotiptd@gmail.com
+38098336-59-79 logotiptd@gmail.com
+38095851-86-39
+38044332-16-15
УкраинаКиевул. Бережанская 43
Карта

Ялту заполонила реклама борделів

На всі міські дошках оголошень розміщена реклама «салон релаксація» з недвозначною фотографією, який обіцяє «заподіяння задоволення», повідомляє в соцмережі городяни, що проживає на окупованій території.

Рекламні оголошення про надання інтимних послуг розміщують на дошках оголошень, недавно встановлених в Ялті. ПРО ЦЕ 11 квітня повідомили користувачі групи «підслухати в Ялті» соціальної мережі «ВКонтакте», розмістивши фотопідтвердження.

«Це на всіх вуличних дошках оголошень міста (на які адміністрація міста Ялта витратила 2 мільйони рублів, між іншим), якщо я не помиляюся, то це інтимні послуги, перед носом поліції, адміністрації, це хіба законно?» - пише городянка.

«Іноді складається враження, що повій у нас в країні більше, ніж самих клієнтів. Все обклеєні ці оголошення, все стовпи, дошка і т.д. Асфальт весь розмальовані адреси масажні салони. Гулі, Дусі, Зосі, Джульєти, жоржет і іже з ними, пропонує повний комплекс послуг з ексклюзив 24/7 », - коментує один городяни.

«Дохід в бюджет міста капає, накопичуємо на нову розмітку на дорогах», - розсудили інші.

А один з коментаторів взагалі припустив, що це цілком чинно-благородна реклама бібліотеки.
facebook twitter