Корзина
96 отзывов
  • Твой Дизайн
  • Новости
  • YouTube дозволить розміщувати рекламу тільки відеоканалах з понад 10 тис. Переглядів
Контакты
Твой Дизайн
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380632713190 logotiptd@gmail.com
+380983365979 logotiptd@gmail.com
+380958518639
+380443321615
УкраинаКиевул. Бережанская 22
Карта

YouTube дозволить розміщувати рекламу тільки відеоканалах з понад 10 тис. Переглядів

YouTube дозволить розміщувати рекламу тільки тим відеоканалах на своєму сайті, які зібрали понад 10 тис. Переглядів, повідомляє компанія. При досягненні цієї позначки вона вивчить представлений контент, щоб вирішити, чи може тут бути розміщена реклама.

Перехід до нового режиму розроблявся з листопада і робиться в тому числі для того, щоб обмежити крадіжку контенту одними каналами у інших заради виручки.

YouTube довгий час дозволяла всім творцям відеоконтенту подавати заявку на розміщення реклами та, як правило, ці заявки схвалювалися.

З одного боку, така тактика дозволила рекламодавцям доносити свою інформацію до відносно «глухих» куточків інтернету, а творці аматорського відео могли трохи заробити на цьому. З іншого боку, реклама з'являлася і з матеріалами спірного змісту - расистськими, що підтримують терористів і т. Д., Пише WSJ. Після того як ЗМІ в останні тижні розповіли про такі випадки, деякі великі рекламодавці скоротили свої витрати в YouTube або зовсім відмовилися від витрат на розміщення реклами тут. У відповідь YouTube пообіцяла краще контролювати контент і забезпечити рекламодавцям більше прозорості і контролю.
facebook twitter