Корзина
96 отзывов
Контакты
Твой Дизайн
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380632713190 logotiptd@gmail.com
+380983365979 logotiptd@gmail.com
+380958518639
+380443321615
УкраинаКиевул. Бережанская 22
Карта

Госпотребслужба почала перевіряти етичність реклами на вулицях Києва

У Києві почалися рейди Державної споживчої служби проти неетичної реклами на вулицях столиці. Станом на сьогодні вже виявлено понад 30 правонарушеній.Сообщается, що в разі встановлення такого правопорушення Госпотребслужба і її територіальні органи виносять штрафи в розмірі 5-кратної вартості реклами.

"Робота служби відбувається в двох напрямах: перший - це самовиявлення фахівцями порушень в сфері законодавства, друге - це обробка скарг фізичних осіб і юридичних осіб всіх форм власності. На сьогодні фахівці, розуміючи всі критерії незаконність в м.Києві, відпрацьовують такі моменти шляхом відкриття справ про порушення законодавства у сфері реклами ", - розповідає аудитор ГУ Госпотребслужби Сергій Зубков." Тому звертаємо увагу всіх громадян. у разі виявлення таких правопорушень ви маєте право звертатися в службу ", - заявив аудитор.


Відзначається, що "реклама не повинна містити дискримінаційних висловлювань, не повинна схиляти до жорстокості, насильства. Також є спеціальні вимоги законодавства - реклама з дітьми".

Нагадаємо, на початку року Департамент містобудування та архітектури КМДА розпорядився демонтувати в Києві 87 рекламних конструкцій. Серед них кілька тридцятиметрових банерів на "Мандарин Плаза", тумби та вивіски "Райффайзен банк Аваль", а також реклама ломбарду, стоматології і т.п.
facebook twitter
Предыдущие новости