Корзина
82 отзыва
Друк на кульках
Контакты
Твой Дизайн
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38063271-31-90 logotiptd@gmail.com
+38098336-59-79 logotiptd@gmail.com
+38095851-86-39
+38044332-16-15
УкраинаКиевул. Бережанская 43
Карта

Друк на кульках

Будь-яке свято стане цікавим і веселим, якщо замовити повітряні кулі з фото або логотипом!

Якщо ви не встигли ще остаточно перетворитися на нудного, правильного і нудного дорослого людини, то дайте відповідь, будь ласка, з чим асоціюються у вас повітряні кульки? Чи викликає у вас які-небудь емоції цей предмет летить легкий з яскравою картинкою?

А відповівши на ці питання, згадайте про зображення. Ви замислювалися про те, звідки вона виявилася на ньому? Друк на повітряних кулях - одна з тих нових послуг, які можна вважати добре забутими старими. Навіть деякі з цих святкових прикрас, вироблені в Радянському Союзі, мали на своїй поверхні невигадливі однотонні контрастні малюнки, як правило, білі. Незважаючи на свою рідкість, вони випускалися серійно, їх ніяк не можна було назвати оригінальними. А вже про те, щоб в індивідуальному порядку замовити друк на кульках, і зовсім говорити не доводилося - сервісу не було ніякого.

Зате сьогодні друк на кулях в Києві доступна абсолютно всім охочим. Причому мова йде не про якісь одноманітних бляклих зображеннях, нерозпізнаних серед заводського тальку, яким пересипали радянські кулі. Сучасні технології, що застосовуються в крамниці «Всемпосувеніру» дозволяє виконувати ... навіть друк фотографій на кульках. Справжні кольорові фотографії наносяться на кульки в будь-якому необхідній кількості. Це відмінна ідея для свята, присвяченого, наприклад, дня народження вашого малюка. А може бути, якщо ви ще не встигли зачерствіти душею, і для вашого власного ювілею. Адже друк фото на кулях - це дуже незвично, завжди святково і оригінально!

Але друк на кульках на замовлення не обмежується одними лише фотографіями. Серед організацій і підприємств Києва, які планують креативні і оригінальні рекламні акції, все більш популярною стає друк логотипу на повітряних кулях. Інтер'єр банкетного залу для святкування ювілею компанії може бути ефектно прикрашений саме за допомогою таких нехитрих сувенірів. А для проведення корпоративної вечірки з приводу професійного свята теж буде не зайвим замовити друк логотипу на кулях.

І якщо, відповідаючи на питання, поставлені на початку нашої статті, ви помітили, що кулька викликає у вас відчуття свята і піднімає вам настрій, то друк на повітряних кульках - це послуга для вас. Це означає, що ви зберегли інтерес до життя, залишилися в душі дитиною і дивіться на світ відкритими очима, радіючи кожній миті життя. Ось що може означати друк на кульках. Ціна цього щастя просто невідома, і вже точно її не можна порівняти з вартістю одного такого сувенірчики з красивим малюнком.
facebook twitter