Корзина
82 отзыва
Блокноты с логотипом
Контакты
Твой Дизайн
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38063271-31-90 logotiptd@gmail.com
+38098336-59-79 logotiptd@gmail.com
+38095851-86-39
+38044332-16-15
УкраинаКиевул. Бережанская 43
Карта

Блокноты с логотипом

Друкарня «Твій Дизайн» займається виготовленням на замовлення блокнотів різного формату та дизайну. Ви можете надати нам готовий макет або замовити його розробку з нуля і підготовку до друку. Зовнішній вигляд готового виробу обмежений тільки Вашою фантазією.

Зазвичай, сторінки виготовляються з паперу вагою від 80 до 130 г / м2 і можуть бути прикрашені логотипом, контактними даними, іншою корисною інформацією, а також доповнені разлиновкой. Ми виготовляємо як стандартні блокноти з 30-50 листами, так і об'ємні варіанти з 100 сторінками.

Одна з причин надрукувати блокноти з логотипом саме у нас - це дійсно низька ціна.

Нижче приведена вартість блокнотів деяких стандартних моделей. Розрахунок цін на інші варіанти можна замовити у наших менеджерів.

 

Брендовані блокноти на пружині, подаровані клієнтам, партнерам або співробітникам, - це і знак уваги, і довгострокова реклама Вашої компанії. Зверніть увагу на якість паперу і скріплення листів: якщо блокнот виявиться незручним, його просто покладуть в довгу шухляду.

Замовляючи виготовлення блокнотів, Ви отримуєте можливість повністю продумати всі параметри відповідно до корпоративного стилю компанії. Саме тому ми пропонуємо безліч варіантів: для скріплення аркушів можна використовувати термоклей або пружину, яка, в свою чергу, може бути пластикової чи металевої, золотою або срібною, мати різну форму, розташовуватися на короткій або довгій стороні блокнота.

 


За формою корпоративні блокноти можуть бути:

    
прямокутними;
    
квадратними;
    
з вирубкою.

Обкладинка готового блокнота з логотипом може бути картонній (250-315 г щільністю / м2) або пластикової. Пластикова обкладинка дає нам можливість експериментувати з кольором і прозорістю, а картонна - з ламінуванням, тисненням і лакуванням.
facebook twitter