Корзина
96 отзывов
Контакты
Твой Дизайн
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380632713190 logotiptd@gmail.com
+380983365979 logotiptd@gmail.com
+380958518639
+380443321615
УкраинаКиевул. Бережанская 22
Карта

Настінний годинник з логотипом - дієвий інструмент брендингу

У 1990-му році італійського бренду Olivetti в Радянському Союзі ніхто не знав. Однак після року реклами на годиннику перед заставкою програми «Час» це ім'я стало міцно асоціюватися з маркою якісних годин. Відмінний приклад просування торгової марки на новому ринку, якому можна слідувати всім бажаючим добитися успіху в бізнесі.

В еру мобільних телефонів настінний годинник не втратили своєї актуальності. Годинники на комп'ютері також не зуміли замінити традиційної «тарілочки» циферблата. Сьогодні настінні годинники з логотипом є одним з найбільш дієвих інструментів маркетингу.

Скільки разів за день ми кидаємо погляд на циферблат? Як мінімум пару раз - це точно. До кінця робочого дня кількість звернень до визначник часу різко зростає. Разом з інформацією про час закарбовується і малюнок логотипу. Причому запам'ятовування йде на підсвідомому рівні, т. Е. Носить довгостроковий характер. Будьте впевнені, кожен раз, як тільки людина буде чути назву вашої компанії, бачити її продукцію, у нього буде виникати асоціація з тими самими настінним годинником, на яких він стільки разів бачив логотип.

Логотип на циферблаті буде стільки «муляти» очі оточуючим, скільки висять ці самі настінні годинники. Тобто, до найближчого ремонту або переїзду в інший офіс. А тепер порахуйте ефективність подібної реклами, виходячи з їх вартості в пару сотень рублів, багаторічного терміну служби і кількості відвідувачів, які побачать ваш логотип. Другого такого бюджетного і ефективного способу реклами, мабуть, і не знайти.
Чому годинник з логотипом слід замовити в «Твій Дизайн»?

По-перше, власне виробництво дозволяє впоратися з будь-якими обсягами інформації. Причому виконати будь-яке замовлення в найкоротші терміни.

По-друге, в асортименті є як моделі преміум-класу з дерев'яним корпусом, так і бюджетні настінний годинник із пластику.

По-третє, «Твій Дизайн» надає можливість замовити настінні годинники з логотипом за індивідуальним дизайном. На відміну від традиційних моделей, під нанесення рекламної інформації в них можна використовувати весь простір циферблата. Крім логотипу на настінних годинах можна розмістити барвисту картинку.

Настінний годинник з логотипом - це воістину штучний сувенір, який може існувати тільки в одному екземплярі. Звичайно, при замовленні значних партій годин під нанесення логотипу, ви отримаєте знижку. Однак у вас є можливість зробити кожну годину в своїй власній стилістиці. З розробкою вигляду настінного годинника вам допоможуть дизайнери.
facebook twitter