Корзина
90 отзывов
Контакты
Твой Дизайн
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38063271-31-90 logotiptd@gmail.com
+38098336-59-79 logotiptd@gmail.com
+38095851-86-39
+38044332-16-15
УкраинаКиевул. Бережанская 43
Карта

Брелоки з логотипом на замовлення

Брелоки оптом, брелоки оптом, брелоки на замовлення

Хочете підвищити впізнаваність вашого бренду, зробити клієнтів і співробітників більш лояльними і, як наслідок, збільшити продажі? Тоді компанія «Твій Дизайн» може допомогти Вам, адже в нашій компанії Ви можете придбати брелоки на замовлення оптом, а це один з кращих способів непрямої реклами.

Чим такі хороші брелоки з логотипом? Тільки уявіть собі ― Ваші теперішні і майбутні клієнти будуть по кілька разів щодня, тримати в руках річ, забарвлення, форма і оформлення якої буде нагадувати їм про Вашу компанію. Адже це прямо прихований гіпноз якийсь!

 Зацікавилися? Тоді ми пояснимо Вам, за що варто звернутися саме в компанію Твій Дизайн:

Особливий підхід до кожного замовлення. Не секрет, що купити брелоки оптом, можна в багатьох організаціях. Але перед тим як зробити це, спершу запитайте себе, що Ви хочете отримати: конвеєрну саморобку, або креативне виріб за тією ж ціною? Наша компанія до кожного замовлення шукає індивідуальний підхід. А багатий вибір матеріалів і технологій виготовлення дозволяє нам зробити для Вас унікальне і запам'ятовується виріб.
 Швидкість і якість. Який би брелок з логотипом Ви не обрали б ― ми виконаємо Ваше замовлення з максимальною оперативністю. А якість використовуваних нами матеріалів, зроблять Ваші брелоки з логотипом довговічними, і вони будуть довгі роки повсякденно супроводжувати Ваших клієнтів.
 Професіоналізм. Наша компанія не просто виконує побажання своїх клієнтів, але і завжди може дати консультацію з приводу того, як краще втілити в реальність Ваші ідеї. Кожен успішний бізнесмен знає, що професіонал з власним обґрунтованою думкою, набагато цінніше безсловесного виконавця
 Кожен виконаний нами брелок з логотипом ― маленьке мистецтво, частинка вашої душі і нашого креативу!
 
Ви вже вирішили звернутися до нас? Тоді ми конкретніше розповімо про нашу продукцію. Ми виготовляємо брелки на замовлення практично з усіх використовуваних у цій галузі сучасних матеріалів:

акрилу;
пластика;
Металу (з поліграфічним зображенням, покритим лінзою з смоли);
гуми;
ПВХ;
Кожен з перерахованих матеріалів має свої позитивні сторони, і ми допоможемо Вам зорієнтуватися і вибрати варіант, оптимально відповідний до Ваших цілей і вписується в виділений бюджет.

Виробництво брелків з логотипом ведеться в п'яти стандартних формах: прямокутник, квадрат, Крог, овал і серце, але при бажанні можна створити і абсолютно унікальний виріб.

Брелоки з логотипом будуть забезпечені високоякісною фурнітурою будь-яку прийняту конфігурації: карабіни, зацепной кільця, ланцюжки, магніти і т.д. І яку б фурнітуру ви не вибрали ― можете бути впевнені, вона буде довговічною і зручною. Фотобрелкі або брелоки для фото ― зручні і практичні вироби.

А для тих людей, хто шукає не брелоки оптом, а незвичайний і запам'ятовується сувенір, ми можемо створити брелоки з логотипом для весіль, днів народження, пам'ятних дат і просто дружніх жартів. Як бачите, брелки це не просто «прищіпка для ключів» і ― в руках мудрого бізнесмена, вони можуть стати непомітним, і неймовірно ефективною зброєю в конкурентній боротьбі. Не залишайте шансів своїм конкурентам ― рухайтеся до успіху з брелоками від компанії Твій Дизайн!

facebook twitter
Предыдущие новости