Корзина
82 отзыва
Повітряні кульки з логотипом
Контакты
Твой Дизайн
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38063271-31-90 logotiptd@gmail.com
+38098336-59-79 logotiptd@gmail.com
+38095851-86-39
+38044332-16-15
УкраинаКиевул. Бережанская 43
Карта

Повітряні кульки з логотипом

Скажіть, ви любили в дитинстві яскраві кульки, надуті летючим газом? «Звичайно ж, так», - швидше за все, відповісте ви на це питання. І дійсно рідкісна річ доставляла нам в дитинстві стільки щирих радісних емоцій як повітряна кулька, легкий і злітає

Але ж будь-який психолог вам підтвердить, що якщо до позитивного дитячого переживання прив'язати якусь річ або процес, то вона чарівним чином стане привабливою в наших очах. І саме тому повітряна куля з логотипом або рекламним зображенням так часто використовуються в маркетингових і політичних рекламних компаніях. Ефективність такого типу реклами досить висока ― адже Вас образ на рівні підсвідомості прив'язується до дитячих позитивним переживань.

І в нашій компанії ви можете замовити будь-яку кількість куль з цікавлять вас логотипом!

 З тим, що реклама на кулях має високу ефективність навряд чи хтось сперечатиметься. Тепер варто дізнатися, яким повинні бути якісні повітряні кульки з логотипом.

Міцність. Звичайно ж, ми не чекаємо від літаючого кульки з логотипом куленепробивної міцності. Але все-таки латекс, з якого виробляється це виріб, повинен бути гідної якості. Інакше ще в процесі надувкі кульки будуть вибухати один за іншим, так і в подальшій рекламної акції вони будуть то здуватися, то лопатися. У підсумку замість позитивних емоцій, у споживача виникнуть тільки розчарування. Ми використовуємо для друку тільки якісні латексні повітряні кулі, і ви можете не переживати за хід вашої рекламної акції.
Якість друку. Якщо ви хочете, щоб споживач помітив не тільки куля, а й ваш логотип, то печатка повинна бути повнокольоровим, контрастною і яскравою. А якщо і самі повітряні кулі з логотипом будуть пофарбовані в ваші корпоративні кольори, то вплив на цільову аудиторію буде максимальним. Ми забезпечимо вам якісну повнокольоровий друк, вироблену на кращому сучасному обладнанні.
Доступність. Варто враховувати, що для досягнення необхідного ефекту вам потрібно роздати тисячі куль. Тому вартість кожної одиниці буде мати вирішальне значення. Фахівці нашої компанії допоможуть вам підібрати оптимальне співвідношення матеріалів (тип кулі, фарби і т.д.) і якості друку таким чином, щоб вписатися в виділений вами бюджет. Працюючи з нами, ви будете купувати повітряний кулі у безпосереднього виробника, без будь-яких зайвих націнок. З нами виготовлення повітряних куль з логотипом буде не тільки надійним, але і вигідною.
Як бачите, замовлення куль у нашій компанії ― це доступ до ефективної і недорогий рекламної продукції. Але крім цього ви можете замовити гелієві кульки з будь-яким іншим тематичним малюнком. Тільки уявіть собі, наскільки ефектним буде привітання з ювілеєм або визнання в любові, надруковане на сотні яскравих куль. І таке невелике диво для вас теж зможе створити наша компанія.
Так що, якщо ви хочете наповнити свою рекламну компанію радісними переживаннями, то звертайтеся в компанію Твій Дизайн ― разом ми створимо ефективну рекламу, секрет якої в радості, що повернулася з дитинства!

facebook twitter