Корзина
82 отзыва
Фото на чашках и кружках в Киеве
Контакты
Твой Дизайн
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38063271-31-90 logotiptd@gmail.com
+38098336-59-79 logotiptd@gmail.com
+38095851-86-39
+38044332-16-15
УкраинаКиевул. Бережанская 43
Карта

Фото на чашках и кружках в Киеве

Фото на чашках и кружках в Киеве

Для своєї «другої половинки» ви можете замовити в подарунок кухоль з написом «я і ти» або кухлі з іменами. Для закоханих ми пропонуємо гуртки «я люблю тебе», оформлені в оригінальному стилі. Таке визнання улюбленим у своїх почуттях напевно не залишить їх байдужими.

Сувенірні гуртки замовити друк на гуртку замовити гуртки гуртки з іменами


Технологія виробництва

Друк на кружках проводиться методом сублімації. Для сублімації підійдуть як порцелянові, так і керамічні або скляні кухлі. Технологія сублімації являє собою перенесення зображення з паперовою поверхні на різні матеріали. Помилково вважається, що за допомогою сублімації можна перенести зображення тільки на пластик і деякі інші тверді матеріали. Насправді сублімація виробляється і на тканинах, і на склі, і на дереві, а також на кераміці і порцеляні. За допомогою даної технології можна нанести на кухоль зображення будь-якої складності, включаючи фотографії. Гуртки з фото стануть приємним подарунком для Вас і Ваших друзів.


Гуртки з логотипом

Нанесення логотипу компанії на скляний і керамічний продукцію, а саме на кружки для чаю і кави, чашки та ін. Широко використовується в рекламних цілях і допомагає підтримувати загальний імідж компанії. Будучи експертом в Києві по виробництву сувенірної продукції та поліграфії, компанія «Твій Дизайн» пропонує Вам замовити у нас оптом білі або кольорові кухлі з логотипом Вашої компанії за привабливими цінами. Термін виготовлення таких кухлів становить 5 днів.


Сувенірні гуртки з фотографіями і видами Києва

Мальовничі краєвиди та архітектура Києва щорічно приваблюють сюди безліч туристів з усіх куточків країни та світу. І кожному з них хочеться залишити собі на пам'ять шматочок атмосфери цього чарівного міста. Тому сувенірна продукція з зображенням основних визначних пам'яток Києва користується високою популярністю серед гостей міста.

Компанія «Твій Дизайн» займається виготовленням кухлів із зображенням красот Петербурга. Великі й маленькі, з ручкою або без, білі, кольорові або навіть чорні, пивні або чайні кружки з видами Укріани стануть прекрасним пам'ятним подарунком Вашим близьким і рідним.


Як замовити друк на гуртку?

Друк на кружках ― дуже затребувана і користується попитом послуга, тому пропозиції подібного роду Ви можете знайти в будь-якому інтернет-магазині. Питання лише в якості використовуваних матеріалів, в терміни виготовлення і ціни. Наша компанія використовує в роботі тільки високоякісні матеріали. Все це ми пропонуємо в поєднанні з якісним грамотним сервісом і оперативністю роботи.

Замовити у нас кухоль дуже просто. Ви можете приїхати в один з наших філій і особисто ознайомитися зі зразками продукції та пояснити суть Вашого замовлення, або за відсутності такої можливості, замовити гуртки через інтернет, відправивши макет з описом на адресу нашої електронної пошти. Потім просто підтвердіть замовлення по телефону і вже протягом 5 днів Ви отримаєте готовий виріб. Оплатити замовлення можна готівкою або за безготівковим розрахунком. Якщо Ви замовили доставку, оплату можете зробити через кур'єра.

facebook twitter
Предыдущие новости