Корзина
82 отзыва
Вишивка на кепці та футбольках
Контакты
Твой Дизайн
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38063271-31-90 logotiptd@gmail.com
+38098336-59-79 logotiptd@gmail.com
+38095851-86-39
+38044332-16-15
УкраинаКиевул. Бережанская 43
Карта

Вишивка на кепці та футбольках

Футболки, бейсболки, поло можна можна перетворити на ефективний рекламний інструмент, зробити більш ефектними, якщо для їх брендування використовувати вишивку.

Текстиль, оформлений яскравими кольоровими нитками, привертає увагу, виглядає дорого.
Замовлення вишивки з логотипом компанії дозволяє створювати вироби, ефективно працюючі на благо будь промо-акції.
Такий текстиль вимагає звичайного догляду, тому не завдасть клопоту своєму власникові.
Вишивка на футболці або бейсболці відрізняється довговічністю.
 
 
Що необхідно знати, перш ніж замовити вишивку у нас?
 
Місце нанесення вишивки.
Вишивка на текстилі наноситься на добре помітно поверхнях (на спині, грудях, рукавах). Вишивка на кепці в зоні хлястика, на кишені, комірі, поясі малоефективні, а іноді й просто неможливі.
 
Матеріал для нанесення вишивки.
У нас Ви можете замовити вишивку на будь-якому текстилі. Навіть з високим ворсом. Для оформлення такої тканини (піке, фліс) малюнок попередньо наноситься на шеврон, який згодом до неї пріпарівается. Ця процедура дозволяє уникнути "ефекту утопанія" зображення через особливості текстилю.
 
Швидкість виконання.
Ми підготуємо для Вас велику кількість промо-виробів у короткий термін, завдяки повній автоматизації процесу нанесення малюнка. Швидкість роботи вишивального автоата може становити 700-1400 стібків в хвилину. Оперативність нанесення забезпечується також кількістю робочих головок (2-24 одиниці на 1 вишивальну машину), числом голок на одній голівці. У сучасних вишивальних машинах кількість голок може бути від 1 до 12 одиниць.
facebook twitter
Предыдущие новости