Корзина
102 отзыва
Фильтры
Цена
Наличие
Акция
Контакты
Твой Дизайн
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380632713190 logotiptd@gmail.com
+380983365979 logotiptd@gmail.com
+380958518639
+380443321615
УкраинаКиевул. Бережанская 22
Карта

Полиграфия, Еврофлаера, Буклеты, Листовки, Визитки, Наклейки, Ценники, Анкеты, Бланки

Печать визиток, листовок, буклетов, каталогов, плакатов, афиш, ручная работа и индивидуальные заказы все под силу профессиональному оборудованию и грамотным специалистами. Полиграфия – связующее звено между Вами и Вашим клиентом. Мы делаем все, чтобы это звено было идеальным.

Професійна Оперативна поліграфія є комплексні послуги верстальника, дизайнера, фахівця по макетах, оператора верстата і інших. Кожен фахівець чітко виконує свій обсяг роботи, тим самим визначаючи принцип якості та оперативності роботи друкарні. Наш центр оперативної поліграфії «Твій Дизайн» гарантує своєчасне виконання замовлень і високий професіоналізм своїх співробітників, для яких оперативний друк ― не просто робота, а можливість реалізувати свій творчий потенціал.

Салон оперативної поліграфії, її успіх залежить від кожного виконавця на кожному етапі роботи окремо. Оперативний друк (Київ) може процвітати навіть в офісі з маленьким принтером, але з професіоналами своєї справи. А уявіть собі, на що здатний великий центр оперативного друку! Ми готові здивувати вас своїми роботами! Приходьте в «Твій Дизайн» та оперативний друк поліграфії постане для вас в абсолютно новому досі незвідане світлі. Приходьте і заряджайтеся позитивом і креативом наших співробітників!

Наш центр оперативного друку використовує сучасні методи підготовки до, послуги з верстки та дизайну, цифрового друку і різних видів поліграфічних послуг (тиснення, виготовлення буклетів, конгрев, перфорація, біговка, плетіння й ламінування). Ми виконуємо як широкоформатний, так і офсетний друк. Наші фахівці створюють необхідні для бізнесу і рекламної справи продукцію: візитки, листівки, наклейки (стікери), буклети, плакати, календарі, брошури, флаєри, всілякі листівки і бланки, а також багато іншого.

«Твій Дизайн» оснащена прогресивним поліграфічним устаткуванням, за допомогою якого наша поліграфія оперативно здійснює цифрову печатку будь-якими тиражами ― від декількох одиниць до десятків тисяч, від нескладного чорно-білого документа до цікавих складних повнокольорових проектів із застосуванням різних видів післядрукарської обробки. Ми завжди прагнемо задовольнити побажання наших клієнтів, при цьому чітко дотримуємося терміни і гарантуємо якісну роботу на всіх етапах строкової друку.

Все, що вам потрібно для того, щоб зробити замовлення, так це визначитися з розміром майбутнього виробу, кольором, видом паперу, обсягом накладу, різновидом друку (одностороння або двостороння). Далі, якщо буде потрібно, ви можете замовити послепечатную роботу (ламінування, лакування, тиснення та інше). Ви завжди можете порадитися з нашими фахівцями за вибором найбільш оптимального варіанту друку, тут же визначається вартість і терміни виконання замовлення. Ви надсилаєте або передаєте нам макет, а ми виконуємо для вас оперативну поліграфію.

facebook twitter
в виде галереив виде списка

Терміново потребуєте якісної поліграфічної продукції? Компанія готова запропонувати вам саму оперативну поліграфію в м.Київ та передмісті столиці при збереженні бездоганної якості друкованої продукції. Ми 15 років працюємо в даному напрямку і на нашому рахунку вже 12 тисяч задоволених клієнтів, які регулярно співпрацюють з нашою організацією.
 
Поліграфія високої якості навіть в стислі терміни ― девіз нашої друкарні
Друкарня «Твій дизайн» надає своїм замовникам повний комплекс послуг в сфері поліграфії. У нас ви маєте можливість замовити:

буклети,
візитки,
брошури,
листівки,
календарі,
блокноти,
папки і іншу продукцію поліграфії.
Свою роботу ми побудували на наступних принципах:
бездоганну якість друку;
професіоналізм;
сервіс високого рівня;
Оперативна поліграфія і робота в стислі терміни;
прийнятна вартість.
З друкарнею «Твій Дизайн» вигідно співпрацювати, оскільки ми знаємо всі нюанси оперативної поліграфії, використовуємо при створенні якісної друкованої продукції сучасне високотехнологічне обладнання і професійні витратні матеріали, що є запорукою відмінної якості друку.

«Столична друк» працює з різним рівнем складності друку. Ми один з найбільших в місті Києві поліграфічних центрів, який має власну виробничу базу і відповідне обладнання. Ми активно застосовуємо інноваційні технології та методи друку в роботі, які дозволяють нам досягти високої точності зображення, а також істотно скоротити час на друк.

Оперативна поліграфія ― це наш профіль. Ми станемо надійним партнером для вашого бізнесу, який зможе вчасно постачати будь-якими необхідними друкованими матеріалами. Якісна поліграфія ― це відмінна перспектива для будь-якого бізнесу стати прибутковим, рентабельним і конкурентоспроможним.

Друкарня «Твій Дизайн» виготовляє поліграфічну продукцію високої якості, яка дозволить залучити нових клієнтів, зацікавити їх, а також збільшити вашу цільову аудиторію.

Професійна поліграфія за привабливими цінами в порівнянні з нашими конкурентами з Києва ― це одне з головних переваг співпраці з нашою друкарнею. Ми виконуємо термінові замовлення, не встановлюємо обмежень в тиражі, пропонуємо широкий асортимент постпечатной обробки, вибір формату і матеріалу для поліграфічної продукції. Друкарня «Твій Дизайн» орієнтується на плідну і взаємовигідну взаємодію і з юридичними, і з фізичними особами.

Наша поліграфія ― це найкраще поєднання бездоганної якості і доступної вартості будь-продукції, що випускається, яка відкриє нові можливості для вашого бізнесу. Скористайтеся сучасними рекламними інструментами, ефективність яких давно відома і була підтверджена безліччю організацій і компаній.