Корзина
102 отзыва
Фильтры
Цена
Наличие
Акция
Контакты
Твой Дизайн
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380632713190 logotiptd@gmail.com
+380983365979 logotiptd@gmail.com
+380958518639
+380443321615
УкраинаКиевул. Бережанская 22
Карта

Полотенца с логотипом, Вышивка на полотенцах

Махровые или вафельные полотенца с вашим логотипом для кафе ,ресторанов, фитнес центров. Полотенце это всегда нужный и не заменимый в быту подарок.
facebook twitter
в виде галереив виде списка

Полотенца з логотипом

Полотенца з логотипом, різних розмірів і щільності виробляються фабрикою при тиражі від 100 штук. Залежно від методу нанесення зображення, кількості і використання різних типів пряжі у виробництві надається розрахунок по підсумковій вартості рушники. Попередньо ознайомитися з цінами Ви можете на сторінці. Для виробництва даної махрової продукції, Замовнику необхідно надати в електронному вигляді графічний файл бажаного зображення (в форматі JPG або CDR), і в подальшому погоджувати розроблений і запропонований макет.

Махрові рушники з логотипом, особливо пляжні широко використовуються в якості подарунків, при проведенні рекламних акцій, а так само для того щоб підкреслити імідж компанії, фітнес клубу, готельних комплексів і т.д. Махрові рушники з нанесеним логотипом це додаткова реклама вашої організації.
Методи нанесення логотипу на рушники або комплект рушників для готелів різноманітні:
1. Різнорівневе нанесення на полотенца
Логотип наноситься при виробництві рушники шляхом чергування високої і низької петлі. Дане нанесення дозволяє нанести логотип, як на всю площу, так і на певну ділянку. В даному методі можливо зображення малюнка як стиснуте, так і опукле (з обведенням).
Рушники з різнорівневим логотипом Рушник з жакардовим логотипом рушники з логотипом для фітнес клубів рушники з фірмовим логотипом Махровий полотенца з логотипом компаній Махровий рушники з логотипом Актуаль Рушники махрові з логотипом в структурі махриПолотенце з жакардовим логотипом в структурі махорки Полотенца махровий з логотипом фітнес клубу рушники з логотипом для фітнес клубів
2. пістрявотканими
Пістрявотканими зображення логотипу проводиться шляхом використання пряжі різних кольорових гам. Фарбування пряжі за узгодженим кольором і обсягом відбувається до процесу ткацтва рушникові полотна.
Рушники з пістрявотканими логотіпомПолотенце махровий пістрявотканими з логотіпомПолотенце з логотипом махровий пістрявотканими двухцветноеЛоготіп рушник пестротканоеМахровое пістрявотканими рушники з логотіпомПолотенца пістрявоткані з фірмовим логотіпомМахровие рушники з логотипом спартак
3. Комбіноване
Нанесення логотипу поєднує кілька способів. В основному з'єднують метод разноуровневого нанесення малюнка в структурі махорки і зображення або написи в бордюрі.
Махрові полотенца з логотипом ненесенних комбірірованним способом махрові рушники з комбірірованним логотіпом Логотіп комбінований на махровому полотенца
4. Вишивка
Логотип вишивкою наноситься вишивальними верстатами після виробництва рушників, розрахунок вартості вишивки робиться на підставі надісланого і затвердженого логотипу замовника, узгоджених розмірів і місця нанесення. Можливість виготовлення одиничних замовлень великий плюс даного методу.
Махрові рушники з вишитим логотипом махрові рушники з вишівкойМахровие рушники з вишивкою логотипу Укріани Полотенца махрові з вишивкою логотипу на бордюрі Рушники різних кольорів з вишивкою логотипу
5. На бордюрі
Зображення логотипу проводиться в процесі виробництва рушники: кольоровий вискозной, поліефірної ниткою або за допомогою трансферного друку. Колір малюнка може бути в колір основного тону, або гармоніювати з колірною гамою.
Рушники махрові з логотипом в бордюреПолотенца махрові з логотипом в бордюреПолотенца махрові логотип поліефір в бордюреПолотенца махрові з логотипом в бордюрі