Корзина
96 отзывов
Контакты
Твой Дизайн
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380632713190 logotiptd@gmail.com
+380983365979 logotiptd@gmail.com
+380958518639
+380443321615
УкраинаКиевул. Бережанская 22
Карта

Друк візитних карток: короткий огляд технологій

Сучасне обладнання, яке застосовується при виготовленні візиток, дає можливість використовувати нові технології, починаючи з звичайної цифрової печатки і закінчуючи виготовленням візиток з тисненням, візерунками, орнаментом.

На сьогодні найпоширенішими технологіями друку візиток є наступні:

Цифрова друк візиток – найпростіший спосіб виготовлення візитних карток. Візитки виходять яскравих, насичених кольорів, устаткування для такої друку відрізняється недорогий вартістю, високою швидкістю виконання і простотою в експлуатації.

Офсетний друк візиток – використовується при великих тиражах. Офсетний технологія виготовлення візиток більш складна, ніж цифрова, однак будь-яка друкарня забезпечена офсетними друкованими верстатами, так як при всій існуючої трудомісткості друку на таких верстатах, їх наявність просто необхідно для хорошої роботи поліграфічної промисловості.

Тиснення. Застосовуючи цей метод друку, написи і зображення видавлюють на візитці за допомогою гарячого полімерного або металевого штампа. Для отримання рельєфного зображення штамп використовують сам по собі, для кольорового рельєфного зображення – штамп з особливою фарбою або фольгою.

Фольгування. Застосування даної технології надає візитівок металевий блиск. Фольгування відбувається наступним чином: візитку роздруковують на лазерному принтері, потім наносять на неї спеціальну фольгу, реагує з фарбою. В результаті створюється найтонша плівка. Візитки, виготовлені таким методом, дуже гарні, однак не кожен сорт папери підходить для фольгування, що відповідно підвищує вартість кінцевого продукту, тому друк візиток з допомогою даної технології вкрай обмежена.

Шовкографія (трафарет). Шовкографічний технологія друку візиток одна з найдорожчих. Її застосовують при виготовленні візиток оригінального характеру і малого тиражу. Трафаретний технологія друку ставить обмеження складності макету візитки, це є її недоліком. Але при всьому при цьому шовкографія дозволяє використовувати будь-який матеріал для виготовлення візиток, будь то скло, тканина, метал, пластик, картон і т.д.

Термопідйом – створює рельєфну поверхню візитки без застосування штампа. Рельєф утворюється після того, як тільки що роздрукований лист оброблять спеціальним порошком, змішаним з фарбою, і нагріються. Устаткування для цього методу друку візиток відрізняється високою вартістю, до того ж термопідйом можна використовувати тільки при наявності трафаретного або офсетного заготовки. Зате завдяки використанню технології термоподъема, можна реалізовувати складні ефекти, доступні оці.

facebook twitter