Корзина
82 отзыва
Прапори Північної Америки: Домініканська республіка, Пуерто-Ріко, Віргінські острови, Федерація Сент-Ки
Контакты
Твой Дизайн
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38063271-31-90 logotiptd@gmail.com
+38098336-59-79 logotiptd@gmail.com
+38095851-86-39
+38044332-16-15
УкраинаКиевул. Бережанская 43
Карта

Прапори Північної Америки: Домініканська республіка, Пуерто-Ріко, Віргінські острови, Федерація Сент-Ки

Прапор Домініканської республіки з'явився в 1839 році, коли які боролися за незалежність члени ордена Святої Трійці вирішили гаїтянському прапору, узятий за основу, додати білий хрест, який би означав католицьку віру. Трохи пізніше у вільному краї синій і червоний кольори поміняли місцями, так вийшла шахова колір прапора. Інтерпретація колірної гами традиційна: червоний — пролита кров, а синій — колір волі. На гербі зображено хрест, біблія, державні кольору і прапори. Над гербовим щитом розташовується напис «Бог, Вітчизну, Свобода».

Пуерторіканський прапор, створений в 1891 році, багато в чому схожий на кубинському, однак, виконаний в змінних кольорах. Колір прапора і прапорній трикутник представляють типові республіканські ідеї свободи, рівності і братерства, а зірка є символом Вітчизни. Білий прапор Віргінських островів символізує доброчесність. Прапорна емблема являє собою спрощену версію герба США, а обтяжують її букви «V» і «I» — абревіатура назви острова.

На прапорі Федерації Сент-Кітс і Невіс зображені дві зірки, що означають свободу і надію. Чорний колір уособлює африканське коріння переважної частини населення країни, червоний — перемогу в боротьбі проти колоніалізму і рабства, жовтий — яскраве сонячне світло, а зелений — родючість землі. Прапор Антигуа і Барбуда своїм сонцем — основний прапорній фігурою — повідомляє про початок нової ери в історії острова, ери незалежності. Колір прапора символізує наступне: чорний — негритянське більшість населення, червоний — динамізм і ініціативність людей, синій — надію на майбутнє. Найбільш привабливі для туристів сонце, море і піщані пляжі розміщені в центральному флажном трикутнику, утворюючому букву «V», що означає перемогу.

Основа композиції прапора Домініки була прийнята 3 листопада 1978 року, і з тих пір кілька раз зазнавала змін. Соціалістичне пристрій країни показано червоним колом. Сидить у центрі кола папуга символізує прагнення досягти нових висот у матеріального й духовного життя. Десять зелених зірок уособлюють рівність корінних жителів, карибів, представлених на прапорі жовтим кольором і негрів — чорним на просторах своєї країни — зелений. Триколірний хрест символізує триєдність божества. Також колір прапора символізує: зелений — буйну рослинність країни, чорний — багаті чорноземи, жовтий — сонце і основну сільськогосподарську продукцію, а білий — річки і водоспади, а також чистоту помислів.

facebook twitter