Корзина
82 отзыва
Прапори Північної Америки: Гватемала, Гондурас, Сальвадор, Нікарагуа, Коста-Ріка
Контакты
Твой Дизайн
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38063271-31-90 logotiptd@gmail.com
+38098336-59-79 logotiptd@gmail.com
+38095851-86-39
+38044332-16-15
УкраинаКиевул. Бережанская 43
Карта

Прапори Північної Америки: Гватемала, Гондурас, Сальвадор, Нікарагуа, Коста-Ріка

Гватемала нарівні з іншими чотирма колишніми членами Об'єднаних провінцій Центральної Америки вирішила зберегти композицію і колір прапора Федерації. Триколірний синьо-біло-синій вертикальний прапор з розміщеною по центру державної емблемою у вигляді герба був офіційно прийнятий в 1871 році. З тих пір форма емблеми змінювалася лише двічі: в 1968 році, а потім в 1997 році. Синій колір розглядається, як уособлення незламного і справедливості, а білий — чесності і чистоти. Центральною фігурою емблеми є національна гватемальська птах, символ свободи, кетцаль. Напис, що розташовується на звої, говорить: «Свобода 15 вересня 1821». Ця дата є символічною для Гватемали — у цей день Центральна Америка офіційно отримала незалежність від Іспанії. Рушниці позначають рішучість населення країни захищати свободу будь-якою ціною, мечі — суверенітет і справедливість, вінок традиційно є символом перемоги.

Композиційно державний прапор Гондурасу також ґрунтується на зображенні прапора Об'єднаних провінцій Центральної Америки. П'ять зірок уособлюють членів Федерації: Гватемалу, Гондурас, Коста-Ріки, Нікарагуа і Ель-Сальвадор. Білий символізує прагнення до мирної і добродійного життя, а синій — братство і синяву неба над головою.

Прапор і емблема Сальвадора також є похідними від прапора і прапорній емблеми Об'єднаних провінцій Центральної Америки. Трикутник, що використовується в будівництві, є символом рівності, а три його вершини — трьох демократичних гілок влади: законодавчої, виконавчої та судової. Вулкани символізують нації Центральної Америки, розташованій між Атлантичним і Тихим океанами. На трикутнику розташовуються фрігійський ковпак, символ свободи, веселка — мир, і золоті промені, символічна національних ідеалів. Чотирнадцять пучків з листя відповідають кількості департаментів Сальвадору, а девіз «Dios, Union, Libertad» означає віру в бога, непорушність сім'ї і суверенітет країни.

Ще одним прапором, заснованим на композиції прапора Об'єднаних провінцій Центральної Америки, є державний прапор Нікарагуа. На ньому також розташований трикутник символізує рівність, і п'ять вулканів, які представляють п'ять союзних країн Центральної Америки, розташованих між двома океанами. Веселка — символ миру, а фригійська чаша — волі.

Сучасна композиція прапора республіки Коста-Ріка, складена з п'яти смуг, була прийнята в 1848 році. Для того, щоб співвіднести державний прапор своєї країни з забарвленням революційної Франції, було вирішено додати до прапора червоний колір. Трохи пізніше на прапорі з'явилася державна емблема. У 1964 році композиція прапора і її фігури були оновлені. Вулкани традиційно для регіону символізують географічне положення Коста-Ріки між Атлантичним і Тихим океанами. Сім зірок уособлюють провінції Коста-Ріки. Кораблі символізують активну торгівлю, а сонце — свободу країни.

facebook twitter