Корзина
96 отзывов
Контакты
Твой Дизайн
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380632713190 logotiptd@gmail.com
+380983365979 logotiptd@gmail.com
+380958518639
+380443321615
УкраинаКиевул. Бережанская 22
Карта

Прапори Африки: Гамбія Гвінея-Бісау, Гвінея, С'єрра-Леоне, Ліберія

Початковий композиційний задум гамбії державного прапора виник в самій Гамбії, однак остаточна версія прапора була складена Британської геральдичної колегією в Лондоні. Триколірна колір прапора символізує: сонце — червона смуга, річка Гамбія — синя, а родючість землі і сільське господарство — зелена.

Прототип прапора майбутнього держави Гвінея-Бісау з'явився в серпні 1961 року і використовувався Африканської партією незалежності Гвінеї і Кабо Верде-. Він був виконаний в панафриканській гамі і містив під чорною зіркою абревіатуру цієї політичної сили — РAIGC. Після проголошення суверенітету, абревіатуру прибрали, а прапор став державним і національним. Чорна зірка на ньому символізує Чорний континент і його населення. Червоний колір — тяготи, перенесені під час колоніальної залежності, і кров патріотів, пролитих в ім'я свободи держави. Жовтим кольором представлена любов до праці, створює добробут батьківщини, а зеленим — погляд у світле майбутнє і безкрайні простори тропічних лісів країни.

Гвінея стала першою французькою колонією, що отримала свою незалежність. Можливо, тому в якості зразка для свого державного прапора ця країна обрала французький триколор. З метою демонстрації намірів всіляко підтримувати ідею африканського єднання, колишній державного прапора, перший президент Секу Турі, постановив, що колір прапора повинна бути панафриканській. Крім того, ця кольори прапора Гвінеї асоціативно відповідають і державного девізу країни: «Праця, справедливість, Єднання». Червона вертикальна смуга символізує жертовність, пролиту кров, важка праця і прагнення до прогресу. Жовта смуга — це уособлення африканського сонця, що дає енергію, благородство і рівність, так як для кого світити, не вибирає, а також золота, покладами якого багата ця країна. Зелена смуга символізує флору, сільське господарство, селянську працю і единящий дух громади, взаємодопомоги і колективізму.

Державний прапор С'єрра-Леоне триколірний. Зелений колір символізує багатство природних ресурсів, сільське господарство і гірські масиви країни. Білий асоціюється з солідарністю і справедливістю. Ну а синій колір є символом надії в тому, що ця країна обов'язково внесе свій посильний внесок у будівництво миру на планеті.

Композиція державного прапора Ліберії багато в чому схожий зоряно-смугастому прапору Сполучених Штатів Америки. І це не випадково, якщо враховувати той факт, що після скасування рабства, починаючи з 1822 року, багато колишніх раби виїжджали з США в Ліберії, і там грунтували свої поселення. Одинадцять червоно-білих смуг являють собою племена, які підписали декларацію про незалежність Ліберії, а біла зірка позначає сяйво світла нової республіки, озарившее африканський континент.

facebook twitter