Корзина
82 отзыва
Прапори країн Далекого Сходу: Північна і Південна Корея, Японія
Контакты
Твой Дизайн
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38063271-31-90 logotiptd@gmail.com
+38098336-59-79 logotiptd@gmail.com
+38095851-86-39
+38044332-16-15
УкраинаКиевул. Бережанская 43
Карта

Прапори країн Далекого Сходу: Північна і Південна Корея, Японія

Прапор Північної Кореї, прикрашений п'ятикутною зіркою, стверджує революційний дух країни, успадкований від її лідера Кім Ір Сена. Найвищий бойовий дух і вірність революційним ідеалам відображені в червоному кольорі державного прапора, а традиційна культура корейської нації — у білому. Сині смуги втілюють прагнення північнокорейського народу до солідарності з революційними рухами світу і до невпинної боротьбі за перемогу ідей дружби, миру і незалежності.

Білий фон південнокорейського прапора — національний символ Кореї. Він означає світ, справедливість і чистоту. Центральною фігурою прапора є символ Дао, основа китайської, а трохи пізніше і корейської космогонії. Дао представляється як постійна боротьба та єдність протилежностей Інь і Ян. Символ Інь Ян, корейски Taeguk, дав та назва державному прапору Південної Кореї — Таедикі. По кутах навколо Дао розташовані чотири триграми, складені з комбінацій суцільних смужок, що символізують Ян, і переривчастих, що відображають Інь. Розташовані за годинниковою стрілкою, починаючи рахунок від верхнього поля древкової частині прапора, триграми описують:

1) літо, небеса, південь;
2) осінь, воду, захід і місяць;
3) зиму, землю, північ;
4) весну, вогонь, схід і сонце.

Чорний колір смужок символізує справедливість, непохитність, пильність і цнотливість.
Державний прапор Японії, званий Hinomaru, що означає «сонячний диск», перебуває на службі у держави як мінімум з XIV століття. Так і було б дивно, якби Країна висхідного сонця, традиційно поклоняється сінтоїстською богині сонця Аматерасу Омікамі, головне світило своєї культури ніяк би на прапорі не представив. Моральність релігії Синто, заснована на концепції чистого, благородного, праведного серця, читається і в забарвленні японського прапора. Червоний колір — уособлення руху, щирості і теплоти, а білий — прямоти і чистоти.

facebook twitter