Корзина
96 отзывов
  • Твой Дизайн
  • Статьи
  • Арабські прапори: Сирія, Ліван, Палестина, Саудівська Аравія, Оман, Об'єднані Арабські Емі
Контакты
Твой Дизайн
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380632713190 logotiptd@gmail.com
+380983365979 logotiptd@gmail.com
+380958518639
+380443321615
УкраинаКиевул. Бережанская 22
Карта

Арабські прапори: Сирія, Ліван, Палестина, Саудівська Аравія, Оман, Об'єднані Арабські Емі

Сучасний сирійський державний прапор — це прапор Об'єднаної Арабської Республіки, вживане в Сирії та Єгипті в 1958 — 1961 роках. У 1972 році Єгипет, Лівія і Сирія створили Федерації Арабських Республік з новим спільним для всіх прапором, проте, вона проіснувала не довго. У 1977 році з-за специфічною політики встановлення миру між Ізраїлем і Єгиптом Лівія змушена була вийти зі складу Федерації. У 1980 році її приклад наслідувала і Сирія. З тих пір сирійський уряд повернув прапор зразка 1958 року. Прапор Федерації в Сирії вважається оскверненным з того самого дня, коли він був приспущено єгипетським почесною вартою на честь прем'єр-міністра Ізраїлю.

Червоний колір ліванського прапора нагадує про жертви в боротьбі за незалежність, білий символізує мир і чистоту. Ліванський кедр — один з найдавніших, ще з часів Месопотамії, символів вічності, миру і святості. З ХІХ століття його в якості свого головного репрезентующего символу обрала маронитская християнська громада.

Композиційно палестинський прапор сходить до прапора, що використовувався в ході арабської революції 1917 року. Його забарвлення виконана в класичній панарабської гамі. Йорданський прапор також виконаний у панарабського кольорах. Семіконечная зірка символізує Фатіху Корану — семистишие, яка укладає в собі основний закон життя мусульманина, його думок і прагнень.

Державний прапор Саудівської Аравії подібний до прапора секти ваххабітів, і використовується, починаючи з 1901 року. На зеленому тлі, традиційному кольорі ісламської релігії, розташований білий меч, символ справедливості, і біла напис: «Немає Бога, крім Аллаха, і пророк Мухаммед його», що є мусульманським сповіданням віри.

Прапор сучасного Ємену з'явився після об'єднання Північного і Південного Ємену. Він виконаний у кольорах арабської гами і складений з загальних елементів смуг країн-попередниць. Основна фігура омана прапора — його державна емблема. Вона складається з двох перехрещених мечів, які перетинає ритуальний кинджал і багато прикрашений пояс. Символізм білого кольору на прапорі Оману — процвітання і світ. Червоний був єдиним кольором Оману аж до 1970 року. Він оповідає про славних битвах народу проти іноземних загарбників. Зелений позначає родючість і уособлює Зелені гори Оману.

Прапор Об'єднаних Арабських Еміратів виконаний у панарабських кольорах. Червоний колір — традиційний для всіх еміратів — невеликих арабських держав, які розташовуються уздовж південного узбережжя Перської затоки. У 1820 році прапори цих держав зазнали деякі зміни, згідно з Генеральним договором, підписаним вісьмома эмирами і британським колоніальним урядом, коли на прапорах цих країн з'явилася біла облямівка в тих або інших варіаціях, як, наприклад, прапори Рас-ель-Хаймы і Шарджа. Абу Дабі, Аджман, Дубай і Умм ель-Квуейн вирішили помістити білу вертикальну смугу уздовж древкової частині полотнища. У 1958 році в Абу-Дабі цю білу смужку замінили на білий крижі. У 1961 році на прапорі Умм-ель-Квуейна з'явився білий півмісяць і зірка. У 1975 році емір Шарджі замінив свій прапор на прапор Союзу, що об'єднав всі перераховані країни.

facebook twitter