Корзина
96 отзывов
Контакты
Твой Дизайн
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380632713190 logotiptd@gmail.com
+380983365979 logotiptd@gmail.com
+380958518639
+380443321615
УкраинаКиевул. Бережанская 22
Карта

Родина прапорів, заснованих на композиції прапора ООН

Сама молода сім'я прапорів складається з трьох сучасних прапорів, композиційно заснованих на прапорі ООН. Перша країна, яка затвердила подібний прапор у 1952, африканська країна — Еритрея. Така структура прапора стала в деякому сенсі компромісним варіантом між символікою, шанованою мусульманами і християнами-коптами. Як данина поваги до прапора Організації Об'єднаних Націй, эритрейское прапор отримало блакитний фон, на якому його творці помістили зелений вінок з двох оливкових гілок, і ще одну гілку орієнтували вертикально.

Згідно з Угодою про виконання довірчих функцій від 1947 року між Сполученими Штатами Америки і Радою Безпеки ООН Мікронезія, невелика група Тихоокеанських Островів, стала підопічної територією і управлялася США. У 1965 році верховний комісар Ради Безпеки переглянув Кодекс Підопічної території і дозволив всім зареєстрованим і ліцензованим судам Мікронезії ходити під прапором Території. На першій сесії Конгресу Мікронезії в липні 1965 року такий прапор був прийнятий, а 19 серпня 1965 року став офіційним державним прапором Підопічної території Тихоокеанських Островів.

Логіка тлумачення цього прапора досить проста: блакитний фон полотнища символізував Тихий океан, а шість білих зірок представляли шість районів Підопічної території Тихоокеанських Островів: Маріанські острови, Маршаллові острови, Палау, Понапе, Трук (сучасний Чук) і Яп. У 1978 році під час референдуму за твердженням конституції Федеративних Штатів Мікронезії виборці Маршаллових островів і Палау проект відхилили. З тих пір на прапорі Мікронезії, що став офіційним 30 листопада 1978 року, на полотнище розташовуються тільки чотири зірки.

Останнє поповнення в родині прапорів ООН — прапор Камбоджі, колишній в вживання цією країною з 1991 по 1993 рік. Його модель була розроблена 23 жовтня 1991 року на Всесвітній конференції в Парижі з метою створення тимчасового, або перехідного, прапора до тих пір, поки країна не отямиться від багаторічної громадянської війни і руйнівної зовнішньої інтервенції. Саме тому було вирішено на цьому вексиллуме не використовувати традиційні камбоджійські кольору і емблеми. Це прапор являло собою синє полотнище з зображеної на ньому картою Камбоджі і назвою країни.

facebook twitter