Корзина
96 отзывов
Контакты
Твой Дизайн
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380632713190 logotiptd@gmail.com
+380983365979 logotiptd@gmail.com
+380958518639
+380443321615
УкраинаКиевул. Бережанская 22
Карта

Секрети виробництва вимпелів

Вимпел є чудовим відзнакою, щирим виразом суспільного визнання, гідною нагородою за видатні досягнення. Будучи, по суті, сувенірами, вимпели завжди доречні на свята, ювілеї, знаменні події та ділових зустрічах. Родовід carp знавці-флаговеды виводять від вузьких середньовічних довгих прапорів з роздвоєним кінцем. Поступово такий прапорець почали вішати вертикально, так і розмір його значно зменшився. В результаті вийшов компактний і дуже зручна річ, що знайшов застосування в ряді сучасних церемоній і ритуалів. Наприклад, в якості подарунка або нагороди, вимпел пройшов суворе випробування часом у спорті. Ні один футбольний матч не починається без ритуального обміну вимпелами клубів капітанами команд. Крім того, вимпелами відзначаються та інші види змагань, зокрема трудові.

Сучасні вимпели дуже різноманітні, як за формою, так і за розміром. Вимпели значних розмірів у виробників прийнято називати штандартами. Залежно від призначення варіюються і конструкція вимпела, і методика друку зображення на ньому. Різняться вимпели і супутнім декором: кольором і товщиною кріпильного шнура, бахроми або пензликів.

Недорогі вимпели зазвичай виготовляють з крейдованого картону з цифровим друком і подальшим двостороннім ламінуванням глянсовою плівкою. Зустрічаються економічні варіанти виробів з вінілової тканини або тонкого пластику із трафаретним друком методом шелкографії. Якісні вимпели найчастіше виготовляються з атласною тканини, обстрачиваются шнуром і додатково декоруються. Такі вироби, як правило роблять двосторонніми. Розміри бувають від А6 до А1, хоча чітких лімітів на практиці не існує.

Для отримання високоякісного зображення використовують метод друку сублімації. За бажанням замовника шовкографією виробляють золочення або сріблення необхідних ділянок зображення. Красивий вимпел немислимий без багатого оздоблення, тому в арсеналі виробника завжди є колосальний вибір бахроми, шнурів і декоративних пензликів, здатний реалізувати найглибший дизайнерський задум. У комплект якісного carp найчастіше входять і кріпильні пристосування, наприклад, настільні підставки. Пластикові, металеві та мармурові підставочки зручні в застосуванні, компактні і в поєднанні з самим вимпелом здатні створити гармонійну естетичну композицію.

facebook twitter