Корзина
96 отзывов
Контакты
Твой Дизайн
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380632713190 logotiptd@gmail.com
+380983365979 logotiptd@gmail.com
+380958518639
+380443321615
УкраинаКиевул. Бережанская 22
Карта

Ткани, используемые при изготовлении флагов в Донецке

Сучасна індустрія виробництва сувенірної продукції володіє великою різноманітністю технологій виробництва прапорів, лідируюче місце серед яких займає технологія виготовлення прапора на тканинній основі. Тканина хороша тим, що він досить міцний, гнучка, а товщина отриманого вироби порівняно невелика.

Сучасна індустрія виробництва сувенірної продукції володіє великою різноманітністю технологій виробництва прапорів, лідируюче місце серед яких займає технологія виготовлення прапора на тканинній основі. Тканина хороша тим, що він досить міцний, гнучка, а товщина отриманого вироби порівняно невелика. Полотно, що виробляється на ткацькому верстаті методом поєднання перпендикулярно спрямованих ниток, виходить як завгодно довгим і широким. Формування тканини на верстаті відбувається за допомогою переплетення основних ниток, розташованих уздовж тканини, і утокових, розташованих поперек. Згідно порядку взаємного перекриття поздовжньої системи ниток попеченными, розрізняють кілька основних класів тканинних переплетень, наприклад, головні (прості), мелкоузорчатые, складні і крупноузорчатые. В технологіях виробництва прапорів часто використовуються тканини головного, або простого, переплетення, до яких відносяться полотняні, саржеві і сатинові (атласні) тканини.

Найбільш прості у виготовленні і, отже, поширені — тканина полотняного переплетення, що характеризуються наявністю рівною матової поверхні, однаковою як з переднім, так і внутрішньої сторони. Використання під час виготовлення тканини ниток підвищеної крутки надає їй зернисту поверхню, а за умови деякої різниці лінійної щільності поперечних і поздовжніх ниток на тканини створюють спрямовані у відповідну бік рубчики.

Саржевому плетиву характерна наявність специфічного діагонального рубчика на поверхні тканини, найчастіше спрямованого на лицьовому боці полотна знизу вгору зліва направо. Співвідношення товщини поздовжніх і поперечних ниток формують кут нахилу рубчика на полотні.
Подовжені перекриття, рівномірно розміщені по всьому раппорту (порядок чергування кольорових ниток основи по всій ширині полотна) тканини, характерні для атласного, або сатинового, переплетення. Для такого переплетення властиві різні щільності утокових і основних ниток, причому система ниток, що виходять на поверхню тканини, завжди має велику щільність, завдяки чому полотно володіє високою міцністю, зносостійкістю, невисоким коефіцієнтом тертя, і зовні гладенькою поверхнею.

Тканина, тільки що знята з верстата, ще не годиться для виготовлення продукції, тому називається суворою, і далі піддається спеціальній обробці, що складається в основному з попередньої обробки, фарбування тканини, друкування зображень і завершальної обробки, що додають їй властивості, згідно її подальшого призначенням. Технологія, порядок і умови обробки обробки тканини варіюються з урахуванням матеріалу виготовлення полотна і його призначення. Набивання тканини (декоративна техніка друку на тканині) реалізується за допомогою заводських друкарських машин (одновальцевых, многовальцевых або машин з ротаційними шаблонами).
На даний момент найбільш широке поширення одержали флажні полотна, виконані з поліефірного шовку, сатена, атласу, прапорній сітки (антіхол), мікрофібри, шифону та світлонепроникного поліестера.

facebook twitter