Корзина
82 отзыва
Ручки під нанесення логотипа Київ
Контакты
Твой Дизайн
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38063271-31-90 logotiptd@gmail.com
+38098336-59-79 logotiptd@gmail.com
+38095851-86-39
+38044332-16-15
УкраинаКиевул. Бережанская 43
Карта

Ручки під нанесення логотипа Київ

Навіть у наш час інформаційних технологій і загальної комп'ютеризації звичайна друкарська ручка залишається незамінним письмовій приналежністю кожного освіченої людини. Цей предмет лежить в кожному ранці учня, в кожній барсетці ділової людини, в кожній сумочці «бізнес — вумен» і домогосподарки. І повсюдне поширення даної речі дає можливість використовувати цю продукцію з метою реклами будь-якої компанії.

Ручка з логотипом — рух вперед

Ні для кого не секрет, що запорукою популярності кожної успішної фірми є її реклама. Нею може бути, наприклад, дорога реклама на телебаченні, можуть цілі смуги в газетах, а можуть і рекламні сувеніри з логотипом вашої компанії, причому як ексклюзивні бізнес подарунки, так і недорогі, але не менш ефективні ручки під нанесення логотипа. Адже все залежить від цільової аудиторії. На семінарах, на промо-акції, на виставках та інших подібних заходах сувенірна ручка зі слоганом стане прекрасним подарунком, який ненав'язливо і успішно понесе в світ ідеї кожного бізнесу. А слідом за цим стане благополучним вкладенням в процес залучення нових клієнтів.

Ручки під нанесення логотипа

Методи нанесення логотипу на ручки

Як відомо, друкарські вироби бувають недорогі, найчастіше пластикові, і більш дорогі — металеві. Пластик вигідно відрізняється різноманітністю кольорів, форм, простотою обробки. З цих причин друк на ручках із пластику найбільш затребувана в разі необхідності нанесення логотипа. А така необхідність виникає досить часто, адже будь-яка рекламна кампанія вимагає наявності такої продукції. Давайте трохи розберемося з особливостями даного способу виготовлення рекламної сувенірів.

Для того, щоб рекламний слоган досяг своєї мети, потрібно задуматися про привабливий дизайн носія під нанесення. Сам логотип повинен відображати корпоративний стиль і прагнення компанії. Важливу роль відіграє також якість створюваного зображення, воно, безумовно, має бути високим.

Нанесення логотипу на пластикові ручки здійснюється за допомогою спеціального тампона, зробленого з силікону, і називається тамподруком. Головною особливістю цього виробництва є здатність тампона, який володіє низькою змочуваність, віддавати наносимую фарбу на рельєфну і вигнуту поверхню пластикової ручки. При цьому можна ручки під нанесення логотипа робити в широкому спектрі колірної гами. Сучасні технології дозволяють цей процес довести до досконалості і гарантувати належну якість.

На металеві друкарські вироби логотип наносять за допомогою лазерної гравіювання на ручках, залишає вічний слід на корпусі. Отриманий результат нанесення символіки на сувенірну продукцію довго буде радувати своєю новизною, чіткістю і насиченістю.
Продукція з нанесенням логотипу — частина нашого життя

Все міцніше в наше життя входить сувенірна продукція з нанесеною рекламою, це авторучки, гуртки, пакети, брелоки, запальнички і багато іншого. А такий метод просування на ринок продукції будь-якої компанії, як сувенірні ручки під нанесення логотипа, стане складовим компонентом бізнесу, допоможе фірмі стати відомою і зайняти свою нішу на величезному ринку товарів і послуг. Нанесена символіка буде мати знаковий ефект при укладанні контрактів і підписання угод.

facebook twitter
Предыдущие статьи