Корзина
96 отзывов
Контакты
Твой Дизайн
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380632713190 logotiptd@gmail.com
+380983365979 logotiptd@gmail.com
+380958518639
+380443321615
УкраинаКиевул. Бережанская 22
Карта

Тамподрук на сувенірах

Надаючи клієнтові або бізнес-партнерові якийсь сувенір з логотипом компаніїми іноді навіть не замислюємося про те, скільки позитивних емоцій він собою несе. Адже за допомогою подібної рекламної продукції можна не тільки зайвий раз нагадати про себе і підтримати інтерес до фірмі, але і збільшити тим самим обсяги продажів компанії.

Надаючи клієнтові або бізнес-партнерові якийсь сувенір з логотипом компаніїми іноді навіть не замислюємося про те, скільки позитивних емоцій він собою несе. Адже за допомогою подібної рекламної продукції можна не тільки зайвий раз нагадати про себе і підтримати інтерес до фірмі, але і збільшити тим самим обсяги продажів компанії.

Згідно з правилами хорошого тону, мистецтво дарувати й приймати подарунки є однією з найважливіших складових, як повсякденному житті, так і успішного бізнесу. Навіть за простим, здавалося б, сувеніром, варто щирість і довіру всієї фірми, а також жест поваги і уваги до ділового партнера, компаньйонові або одного. Саме тому жодна компанія вже не може обійтися без фірмових подарунків з логотипом, які підкреслюють повагу до клієнтів і мають величезне значення в факторі візуального запам'ятовування бренду даної фірми серед безлічі конкурентів.

Тамподрук на сувенірах

Створення подібної рекламної продукції стало справжнім мистецтвом в наші дні. І на ринку послуг представлені різні варіанти виготовлення різних сувеніри з логотипом. Розглянемо один з найпопулярніших методів брендування продукції.
Нанесення логотипа методом тамподруку

Тампонний друк являє собою технологічний процес нанесення зображення на поверхню за допомогою спеціального еластичного тампона. Цей сучасний спосіб нанесення малюнка має ряд переваг перед іншими техніками роботи. Спеціальне обладнання для тамподруку дозволяє наносити логотип практично на будь-яку досить тверду поверхню, будь то скло, дерево або метал, тому метод підходить для нанесення як на дешеву рекламну продукцію, так і на бізнес сувеніри — елітні подарунки для стратегічних партнерів. Тампонний друк отримала визнання і стала популярною завдяки використанню кліше, виготовленому з високоякісного силіконового каучуку.

Саме завдяки високій якості одержуваних результатів тамподрук широко застосовується також і в промисловості. Так, наприклад, її використовують при виробництві побутової електроніки, споживчих товарів, а також товарів для дітей. Цей вид друку широко поширений, оскільки його відрізняє простота процесу, невисока вартість робіт, а також універсальність матеріалів, на яких можна використовувати тампонную друк.

Ще один незаперечний плюс обумовлений що використовуються у виробництві матеріалами. Справа в тому, що силікон, з якого виготовлено кліше, володіє дуже низьким коефіцієнтом змочуваності, тому тампон як би «відштовхує» фарби і з легкістю передає їх на об'єкти. З допомогою тамподруку можна наносити логотипи на безліч покриттів (акрил, стирол, вініл, полікарбонат, ABS, бутират, ПВХ, папір, дерево, лаковані поверхні). А якщо у виробництві будуть використані двокомпонентні фарби, то також можна використовувати в якості покриттів і метал, скло або шкіру.

Найчастіше при закупівлі ділових подарунків керуються не ціною, а термінами виготовлення. Звичайна історія — коли обирають корпоративні новорічні подарункидуже часто згадують про них безпосередньо перед Новим роком, а не заздалегідь. І знайти рекламне агентство, яке візьметься за термінове замовлення, стає вже важко. А між тим, додатковими перевагами тампоном друку на сувенірах, є можливість нанесення логотипу на вже готову продукцію, а сама підготовка до процесу нанесення займає рекордно короткі терміни. Все це робить метод тамподруку одним з найбільш недорогих і якісних способів нанесення малюнків. При цьому обсяг замовлення продукції абсолютно не має значення. Клієнт може замовити як ексклюзивні варіанти сувенірів (скажімо, коли вам потрібні ділові подарунки з логотипом для VIP-партнерів), так і кілька тисяч відбитків, призначених для роздачі кожному відвідувачеві компанії.

Отже, до питання вибору корпоративних сувенірів бізнес і відповідного процесу нанесення на них логотипів, слід поставитися з особливою увагою. Оскільки не продуманий, погано запоминаемый логотип, або неякісна друк на сувенірі або подарунок здатні не тільки завдати шкоди репутації фірми, але і достатньо зіграти негативну роль у рекламній кампанії підприємства. Саме тому, щоб уникнути типових помилок при виборі малюнка для сувенірної продукції, слід пам'ятати про важливість цих, на перший погляд звичайних дрібничок.

Продумуючи рекламну компанію, спробуйте поставити себе на місце клієнтів, ділових партнерів або друзів фірми. Ставлячись до них з турботою і увагою, Ви точно зможете зрозуміти який сувенір їм сподобався. Тільки в цьому випадку, Ви зможете без зайвих витрат провести успішну рекламну кампанію.

facebook twitter
Предыдущие статьи