Корзина
96 отзывов
Контакты
Твой Дизайн
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380632713190 logotiptd@gmail.com
+380983365979 logotiptd@gmail.com
+380958518639
+380443321615
УкраинаКиевул. Бережанская 22
Карта

Сувенірна продукція в Києві, Донецьку, Луганську

Сувенірна продукція завжди користувалася великим попитом. Це не дивно, адже люди завжди прагнули до втілення ідей в матерію.

Сувенірна продукція завжди користувалася великим попитом. Це не дивно, адже люди завжди прагнули до втілення ідей в матерію.

Розвиток економічних відносин, поява вартісного еквівалента у вигляді грошей, розвиток ринкових відносин зробили цілком логічним і виникнення маркетингу. І, звичайно, нікому не треба зараз пояснювати, що таке реклама. Рекламні кампанії можуть бути абсолютно різними: від пригвинчення вивіски магазину і закінчуючи комплесными PR та промо акціями в засобах масової інформації в різних країнах одночасно.

У статті «Оригінальні і ексклюзивні подарунки» ми випадково згадали про різницю між поняттями бізнес сувенір і рекламний сувенір. Перші призначені для зміцнення ділових відносин з конкретними партнерами, великими клієнтами, другі — для популяризації торгової марки, бренду серед великої аудиторії, тобто. як випливає з назви, служать цілях реклами.

Хоча мета виробництва рекламних сувенірів, одна видів їх існує безліч. Це пояснюється тим, що сам термін «рекламний сувенір» не визначає якийсь конкретний матеріальний об'єкт, а характеризує властивість цього об'єкта. Але, як випливає з назви, предмет повинен бути сувеніром і нести в собі рекламну інформацію.

Велика радянська енциклопедія визначає поняття сувенір (франц. сувеніру) як подарунок на пам'ять; річ, пов'язану оспоминаниями про кого-або про що-або. Рекламний характер сувенірів надається додаванням інформації про рекламодавця і рекламований товар. Таким чином, рекламний сувенір — це подарунок, який нагадує про вашу фірму і продукції. А що можна подарувати в якості рекламного сувенір? Практично будь-яку часто вживану річ, наприклад, офісні приладдя з нанесенням логотипів, різних зображень і символіки: ручки, олівці, блокноти, папки для паперів і т. д. Також в якості рекламних сувенірів можуть виступати предмети особистого вжитку: запальнички, попільнички, брелоки, наручні годинники. Посуд також користується популярністю: кружки, склянки, фужери, різні страви, вази. Хоча рекламний сувенір — це подарунок в цілях реклами, але навряд чи до таких можна віднести одяг, постільна білизна, сумки і пакети. Ці речі потрапляють в більш широку категорію рекламної продукції. Докладніше про рекламної продукції читайте у відповідній статті.

Ну і, нарешті, ще одним видом рекламної продукції є такі сувеніри як значки, нагрудні знаки і тому подібні вироби. Тут цікаво зауважити, що різниця між представницьким характером що носиться знака і рекламним не дуже велика. Ми, звичайно, не беремо до уваги нагородні і пам'ятні знаки, які не потрапляють в розряд рекламних сувенірів.

У зв'язку з вищесказаним слід зауважити, що рекламні сувеніри необхідні у всіх галузях приватної господарської діяльності. Це дієвий інструмент реклами. Незалежно від характеру своєї діяльності кожна фірма прагне розширити свою частку, вийти на нові ринки та інші сегменти існуючого ринку, завести постійних клієнтів і партнерів. Економічний ефект від застосування рекламних сувенірів та рекламної продукції в цілому буде обозрим вже в найближчому майбутньому.

facebook twitter
Предыдущие статьи