Корзина
82 отзыва
Вся сувенірна продукція для корпоративних заходів по перебувати ця посилання
Контакты
Твой Дизайн
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38063271-31-90 logotiptd@gmail.com
+38098336-59-79 logotiptd@gmail.com
+38095851-86-39
+38044332-16-15
УкраинаКиевул. Бережанская 43
Карта

Вся сувенірна продукція для корпоративних заходів по перебувати ця посилання

Сувенірна продукція сьогодні - це невід'ємна частина маркетингової стратегії будь-якої поважаючої себе компанії. Сувенір - це нагадування про Вас і ваш бізнес в руках, в портфелі і на столі вашого постійного партнера і клієнта. У конкурентній боротьбі ваш небанальний сувенір з фірмовим логотипом на столі у клієнта може стати аргументом на вашу користь - і предметом заздрості конкуруючих компаній. Історії бізнесу відомі випадки шпигунства для з'ясування інформації про сувенірну продукцію конкурентів. Вручаючи своїм клієнтам і партнерам сувенір з вашим фірмовим знаком, ви демонструєте йому не тільки протокольну чемність - але і побічно інформуєте про себе. Чим цікавіше і незвичніше Ваш подарунок - тим більша ймовірність, що ви запам'ятали як творча компанія, уважна до справи навіть у деталях.

 
Сувенірна продукція - це поєднання особливих якостей, чітко відповідають законам ринку. Тверезий розрахунок при підготовці сюрпризу, заздалегідь спланований жест, адресно вразив уяву клієнта - ось що таке сувенірна продукція в корпоративній політиці. Головні вимоги до сувенірної продукції підтверджені результатами маркетингових досліджень.

Сувенірна продукція повинна поєднувати в собі: Наочний зразок своєрідності вашій компанії; Подарунок, що враховує смак і уподобання тих, кому він призначений; Відмінна якість при оптимальній ціні. І головне - вона обов'язково повинна у вас БУТИ.
facebook twitter