Корзина
90 отзывов
Контакты
Твой Дизайн
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38063271-31-90 logotiptd@gmail.com
+38098336-59-79 logotiptd@gmail.com
+38095851-86-39
+38044332-16-15
УкраинаКиевул. Бережанская 43
Карта

Новогодние сувениры с логотипом

 Вкладення в рекламно-сувенірну продукцію по праву можна вважати вигідною інвестицією в розвиток бізнесу. Серед численних інструментів сучасного маркетингу, рекламні сувеніри займають важливе місце. Партнери та клієнти із задоволенням оцінять ваші бізнес-презенти, особливо якщо вони виготовлені з якісних матеріалів, а тим більше корисні. Тому, якщо ви бажаєте покращити імідж своєї компанії, вибирайте відповідний варіант з нашого каталогу і замовляйте оригінальну, і при цьому адекватну за цінами рекламно-сувенірну продукцію з логотипом вашої фірми або підприємства.

У чому цінність рекламно-сувенірної продукції?

Мабуть, немає такої людини, яка не любить подарунки. Слово «сувенір» в буквальному перекладі з французької означає пам'ять, тобто пам'ятний подарунок. Підносячи партнерам і клієнтам бізнес-сувеніри, ви автоматично записуєте в їх пам'ять інформацію про свою компанію, яка буде оновлюватися кожен раз, коли вони будуть користуватися цими презентами.

Рекламні сувеніри - це прояв поваги до людей, які, так чи інакше, причетні до вашого бізнесу, в прямому чи непрямому значенні. Недорогі, але креативні речі з елементами фірмового стилю, які можуть бути корисні в роботі або повсякденному житті, зможуть забезпечити стійкий зв'язок між вами і вашими клієнтами.

Що слід враховувати при замовленні бізнес-подарунків?

Перш за все, слід визначити коло осіб, для яких призначена рекламно-сувенірна продукція (VIP-клієнтури, партнерів або потенційних клієнтів). Потім необхідно визначитися з обсягом замовлення (як правило, при замовленні великих партій сувенірів підсумкова вартість одиниці товару істотно менше). Також слід продумати яку інформацію про свою компанію або товари ви б хотіли донести до аудиторії (від цього залежить вибір технології нанесення логотипу та потрібної Вам інформації)

Незамінні рекламні сувеніри під час проведення промо-акцій, розпродажів, виставок і презентацій. Їх ефективність може перевершувати найдорожчу рекламу: люди можуть пройти повз самого барвисто оформленого рекламного щита або вивіски, не звертаючи увагу на те, яка фірма просуває свій бізнес. Але самий невигадливий рекламний сувенір обов'язково нагадає їм про вашу компанію і заході.

Наявність сучасної виробничої бази та використання якісних матеріалів дозволяє в найкоротші терміни виконувати замовлення з виготовлення широкого асортименту рекламних сувенірів. У нашому каталозі сувенірної продукції представлені найбільш затребувані зразки, серед яких силіконові килимки в машину, оригінальні брелоки у вигляді мініатюрних колб з живими кактусами всередині, ручки, флешки, візитниці та гуртки під нанесення логотипу.

Поряд з якісними промо-сувенірами, ми забезпечуємо особливий підхід до кожного клієнта, що гарантує допомогу у виборі, розробці дизайну індивідуальних подарунків та реалізацію найскладніших завдань.

facebook twitter