Корзина
82 отзыва
Виготовлення рекламних вивесок
Контакты
Твой Дизайн
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38063271-31-90 logotiptd@gmail.com
+38098336-59-79 logotiptd@gmail.com
+38095851-86-39
+38044332-16-15
УкраинаКиевул. Бережанская 43
Карта

Виготовлення рекламних вивесок

Якщо вам потрібні продукти - ви звертаєте увагу на вивіски, пов'язані з їжею. Якщо вас цікавить хороший одяг - то ви будете дивитися на вивіски зі згадуванням модних брендів. І вже, звичайно, хороша рекламна вивіска допоможе відрізнити японський ресторан від італійського.

Ефект від вивіски безпосередньо пов'язаний з тим, наскільки вона помітна. В Україні і великих містах, особливо в центрі, вивісок багато, і невиразна реклама може загубитися на загальному тлі. Замовити рекламну вивіску в оригінальному дизайні - хороший засіб цього уникнути, однак важливо пам'ятати ще одне правило:

- Вивіска не повинна містити занадто багато інформації

Якщо на вивісці багато слів, то людина, яка проходить або проїжджає повз неї, цих слів не запам'ятає. А якщо на ній - один вражаючий розчерк, він може врізатися в пам'ять надовго.

Найпростіший формат рекламної вивіски - це логотип фірми, її назва і, якщо потрібно, пояснення, чим вона займається.

Один з цих трьох елементів може виявитися необов'язковим. Наприклад, якщо компанія добре відома - то не треба ніяких уточнень про рід її діяльності. Все і так знають, що Coca-Cola виробляє прохолодні напої, а Mercedes - АВТОМОБІЛІ.

Але може бути і навпаки. Напис на вивісці: «ПРОДУКТИ» або «РЕСТОРАН» часто пишеться більшими літерами, ніж назва фірми.

Виготовлення рекламних вивісок - це важлива частина оформлення входу в магазин, офіс, ресторан або кафе. Традиційна вивіска поміщається над входом, але з боків від нього можуть бути встановлені додаткові вивіски, які містять набагато більше рекламної інформації.

Не можна не помітити, що вивіски знаходять застосування не тільки в зовнішній рекламі. Адже ми живемо в епоху величезних торгових центрів, і рекламні вивіски допомагають нам не заблукати в їх лабіринтах.

Рекламне агентство «Твій Дизайн» займається виготовленням рекламних вивісок за різними технологіями на основі металу і полімерів для клієнтів з України. Інформацію про ціни на виготовлення і монтаж вивісок ви можете уточнити у наших менеджерів.
facebook twitter
Предыдущие статьи