Корзина
82 отзыва
Переваги рекламних ручек с логотипом
Контакты
Твой Дизайн
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38063271-31-90 logotiptd@gmail.com
+38098336-59-79 logotiptd@gmail.com
+38095851-86-39
+38044332-16-15
УкраинаКиевул. Бережанская 43
Карта

Переваги рекламних ручек с логотипом

Переваги рекламних ручок з логотипом Мало не щодня з'являються нові види реклами. При цьому носієм інформації може бути будь-який предмет: одяг, папір, стенди та інші речі.
На думку маркетологів і найбільш дієвим недорогим рекламним продуктом сувеніри, є наприклад, ручки.

Ручки ефективні завдяки двом факторам. По-перше, у них цільове потрапляння (їх вручають партнерам, клієнтам, тобто тим, кому цікаві рекламовані послуги, товар). По-друге, такий сувенір має тривалий вплив (нею користуються, поки не закінчується чорнило).

Для зовнішньої реклами потрібно, щоб використана фарба проявляла стійкість до впливу погодних умов і дозволяла втілити задумане дизайнером. Якою ж має бути фарба для широкоформатного друку? В першу чергу - яскравою, контрастною і виразною. По-друге, довговічною, щоб погодні фактори не позначалися на її якості. По-третє, вона повинна бути придатною для використання на різних полотнах. Всім перерахованим характеристикам відповідають сольвентні чорнило, які представляють собою чорнило (швидковисихаючі), виготовлені з сольвенту. Їх можна використовувати навіть на недорогих матеріалах, при цьому якість реклами залишиться на вищому рівні.

Рекламні ручки не вдарять по бюджету фірми: ручки під нанесення можна придбати за оптовою ціною. Ще одна перевага в тому, що рекламні ручки виготовляються якісно і красиво, тому ті, кому вручають такий подарунок, користуються ним із задоволенням.

Якщо ваша фірма планує проведення семінару, презентації із запрошенням великої кількості учасників, ручки стануть ідеальним варіантом, щоб поставити всіх до відома про продукт, послугу за допомогою ненав'язливого сувеніра. Так ви просунете рекламований продукт, підвищите впізнаваність бренду, сформуєте позитивне ставлення до компанії.

За статистикою ручки з логотипами частіше замовляють успішні і великі організації. Споживачі вважають, що якщо фірма не скупиться на сувенірну продукцію, значить, вона не скупиться на рекламу, стежить за своїм іміджем, і їй можна довіряти. Таким чином, навіть якщо ви відкрилася нещодавно, ще не встигли завоювати ринок, роздача ручок з логотипом, листівок стане вірним шляхом до успіху і отримання прибутку.
facebook twitter
Предыдущие статьи