Корзина
82 отзыва
Друк сублімації на тканини фотографічної якості
Контакты
Твой Дизайн
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38063271-31-90 logotiptd@gmail.com
+38098336-59-79 logotiptd@gmail.com
+38095851-86-39
+38044332-16-15
УкраинаКиевул. Бережанская 43
Карта

Друк сублімації на тканини фотографічної якості

Сублимационная печать на толстовках Сублимационная печать на толстовках Сублимационная печать на толстовках Сублимационная футболка Сублимационная футболка футболка сублимационная

Компанія «Твій дизайн» пропонує сублімаційний друк на тканині, футболках, толстовках, легінси. Високотехнологічне обладнання дозволяє нам наносити зображення на тканину і готові вироби в короткі терміни з високою якістю.


Наші роботи - Друк сублімації

Спосіб сублімації використовується для перенесення на тканину зображення, роздрукованого на широкоформатному плотері. Зображення може переноситься при цьому способі на будь-який матеріал. При способі сублімації можна виробляти вироби в одиничному екземплярі. Переноситься зображення досить стійко і має яскраві, насичені кольори. Одяг із зображенням, виконаним способом сублімації можна прати, прасувати, а також застосовувати відбілюючі засоби, не піддаючи небезпеці втрати якості зображення. Зображення на одяг, яка постійно піддається інтенсивному забрудненню і пранні, наноситься саме способом друку на тканині. Сублімаційний спосіб друку на тканині дозволяє виготовляти широкий спектр продукції в різних областях. Друк сублімації на тканини часто використовується дизайнерами для виготовлення нових колекцій і промо-одягу. Також цей спосіб застосовується для нанесення зображень на вироби призначених для реклами. Футболки, сорочки, блузки з корпоративною символікою, краватка, шарф або хустку з логотипом компанії - необхідні елементи корпоративного одягу та сувенірної продукції для проведення будь-якої рекламної акції.

Футболка: зображення нанесено методом сублімації на тканини.

Футболка: зображення нанесено методом сублімації на тканини. Нанесення малюнка вироблялося на крій тканини. Під дією температури і тиску зображення з паперу було перенесено на тканину. Малюнок, нанесений на цій футболці з допомогою методу сублімації на тканини, зберігається на футболці довгий час, не втрачаючи свого кольору і якості.

За сублімації технології зображення спочатку наноситься на спеціальний папір. Папір і тканину разом відправляються в термопереводной пристрій (рулонний каландр або планшетний прес). Під дією тиску і температури зображення переноситься з паперу на тканину. Фарба переходить в газоподібний стан, проникає всередину волокон і там закріплюється при температурі 180-210 ° С, утворюючи твердий розчин в волокні. При охолодженні зображення надійно захищене полімерної поверхнею волокна (ефект, аналогічний ламінування). Це відбувається завдяки особливості синтетичних тканин. Під впливом високої температури відкриваються пори полімеру, що дозволяє газу проникнути в них. При зниженні температури пори закриваються, і газ перетворюється на тверду речовину. Деякі хіміки стверджують, що молекули полімеру при нагріванні розкручуються, а при охолодженні знову скручуються в спіраль. У натуральних матеріалах немає часу, які могли б відкритися, тому сублімаційний технологія не може бути застосована. (Уривок зі статті «Текстильний комплекс».
Друк сублімації на футболці з особливою тканини. Для виготовлення футболок використовується спеціальне трикотажне полотно інтерлочні переплетення під назвою "сендвіч". У такий тканини є умовно два шари: внутрішній - 100% бавовна і зовнішній - 100% з волокон поліестеру. Нанесення зображення методом сублімації проводиться на поліестеровий шар і дає дуже барвистий з насиченими кольорами малюнок, який стійкий до численних прання. Внутрішній шар тканини (бавовна) забезпечує комфорт при носінні футболки. Сублімацію краще проводити на крій вироби. Пошиття футболок з деталей, на яких завдано сублімаційний малюнок, забезпечує отримання ексклюзивного текстильного продукту.
Спосіб сухого термопечатанія (сублімаційний спосіб) в даний час досить широко використовується на текстильних підприємствах. Він заснований на застосуванні дисперсних барвників, які при нагріванні сублімує, тобто переходять в газову фазу, і поглинаються волокном з цієї фази. Спочатку спосіб призначався для друкування поліефірних і триацетатних волокнистих матеріалів, так як при використанні цих барвників були досягнуті кращі результати по стійкості забарвлень і в колористичному відношенні. Пізніше сублімаційний спосіб застосували для друкування поліамідних і поліакрилонітрильних волокон.
У процесах сублимационного друкування тканин з целюлозних волокон (або суміші целюлозних та поліефірних волокон) потрібна спеціальна попередня підготовка, наприклад обробка субстрату предконденсатамі синтетичних смол. Дисперсні барвники сорбируются синтетичною смолою, яка утворюється в межміцеллярних проміжках целюлозних волокон в процесі нагрівання підкладки з барвниками. Таким чином, в поліефірно-целюлозних тканинах целюлозна і поліефірна компоненти фарбуються однаково.
За іншим способом друкування можна використовувати модифіковані катіонні барвники, яким надано здатність до сублімації. Це дає можливість використовувати спосіб «термохром» для друкування поліакрилонітрильних волокон.
На хімічних заводах розроблений спеціальний асортимент сублімує дисперсних барвників для друкування різними способами перенесення. В цьому асортименті є барвники (для друкування паперу - підкладки гравірованими валами), створені для органічних розчинників, і барвники для водних середовищ (для друкування гравірованими валами або циліндричними шаблонами).
Сорочка з зображенням. Для виготовлення на замовлення від 1 шт. використовується сублімаційний метод перенесення зображення на тканину. Дизайн і малюнок для чоловічої і жіночої сорочки підбирається індивідуально. Сублімаційні нанесення виробляється на нашому виробництві. Для пошиття та виготовлення сорочки використовуються тканини для сублімації. Нанесення оригінального зображення на текстильні вироби робить його красивим і стильним. Логотипи і написи на сорочках можна виробляти як методом сублімації, так і машинною

facebook twitter