Корзина
90 отзывов
Контакты
Твой Дизайн
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38063271-31-90 logotiptd@gmail.com
+38098336-59-79 logotiptd@gmail.com
+38095851-86-39
+38044332-16-15
УкраинаКиевул. Бережанская 43
Карта

Чашки и кружки с логотипом для кофе и чая

Ми люди ― істоти суспільні. Нам природою закладено жити в соціумі, в суспільстві. Як не дивно, але в нас закладено і рух, і бажання працювати, створювати, крутитися. Є навіть теорія з цього приводу, правда в підручниках з маркетингу та менеджменту, але все ж ... Теорія говорить, що є одна категорія людей, які вважаються типово ледачими і їм необхідний постійний поштовх, так про них думають керівники першого типу. Начальство зобов'язане з такими співробітниками тримати руку на пульсі, спонукати їх до роботи і знань, контролювати кожен їх крок і наставляти, наставляти на шлях істинний. Діяти від і до, стежити і не давати продиху співробітникам.
А є другий тип, який від природи здатний працювати сам. З такими співробітниками начальство має діяти зовсім інакше. Таким людям потрібно давати ініціативу, свободу, такі працівники впроваджують самі нові ідеї і втілюють їх, такі співробітники схильні до відповідальності за прийняті рішення, вони зобов'язані відчувати свою самостійність і корисність суспільству. До слова, ці співробітники і начальство не уживуться в одній фірмі, і найчастіше фірми мають одну категорію людей, а друга у них не приживається. Другим типом люблять бути західні підприємства і деякі приватні фірми, де начальство прагне створити атмосферу командного духу, яку викорінити не можна потім. Для таких фірм, людей, необхідний цілий набір правил, дій, законів і фірмових секретів, щоб підтримувати оптимізм в роботі в будь-яких ситуаціях. І цей набір повинен бути єдиним у всьому. Навіть, набір чашок в офісах відповідає ідеям компанії і нагадує про єдність духу співробітників! Ось про набір чашок давайте й поговоримо.
А в чому краса вигоди?
Чому набір чашок вигідний? Думаю, що перше, що спадає на думку ― це відповідність ціни і кількості. Правда, адже опт завжди симпатичніший за ціною, чого гріха таїти. Тому вигода в ціні. Далі, єдність. Набором прийнято вважати те, що в певній кількості, а не в єдиному екземплярі, доповнює один одного, підходить один одному по якихось параметрах, одне без іншого не має тієї цінності, що в наборі. Також і з питанням ― набір чашок. Одна чашка добре, а набір чашок краще. У набір чашок може входити в якості доповнення що завгодно. Наприклад, набір з блюдцями або піалах для варення, меду, можливо, чайні ложечки до набору чайних чашок, а кавові кавового набору чашок. Бути може, молочник або цукорниця, підставки під гарячі чашки і багато іншого. Набір чашок доповнюється і самим чаєм або кавою. А думка про те, що набір чашок служить ідеальним подарунком кому завгодно на будь-яку подію і торжество взагалі геніальна, чи не так?
Що тобі подарувати, чоловік мій дорогий ...
Велика кількість приводів і свят селять в наші бідні голови ще одну проблему ― кому що подарувати? І ось терзання і муки провокують депресії і здивованість в пошуку відповіді на вічне питання ― що? Але все геніальне дуже просто. Тому, відповідь очевидна ― набір чашок. Який набір чашок ― чайний або кавовий ― це вже проблема, доведеться вирішувати самим. Якщо Ви дуже мужній і стримана людина ― Вам пощастило, терпіння знадобиться. Оскільки, в нашому агентстві реклами такий величезний вибір наборів чашок, що в одну мить не вирішити що саме більш привабливо для Вас. Стиль і розмір посуду, колір і форма, кількість штук і приємні доповнення ... Однак, ми покликані допомагати, і ми зможемо допомогти, починаючи з визначення у виборі артикулу. Вирішили цей момент, відмінно, тепер скажу головне ― нанесення логотипу на набір чашок ― це шлях в майбутнє. Чому? Та тому, що просто подарувати набір чашок може кожен, а от якось їх індивідуалізувати можемо ми. Нехай клієнти, насолоджуючись хвилиною відпочинку з ароматним чаєм або кавою, згадають добрим словом і Вас, фірму, компанію. Подивляться на логотип на чашечку з чаєм, яку Ви подарували при зустрічі і посміхнутися.
Чашки в усі часи і в усіх будинках і офісах, установах предмет потрібний. Запропонувати чашечку чаю або кави клієнтові ― знак наданої гостинності, поваги і уваги. Тому, набір чашок завжди буде використовуватися за призначенням і не залишиться припадати пилом на полицях. А чим більше народу зможуть випити напій з чашок з Вашим логотипом, тим ефективніше працюватиме такий прихований вид реклами на Вас! До всього сказаного, мати набір чашок ― дуже модно. Сьогодні цим можна пишатися. У ресторані і в кафе, в фітнес-центрі і в салоні краси, в дорогих магазинах і клініках, всюди прийнято запропонувати клієнту чашку чаю (кава). А ось, якщо ці чашки ще й витримані в єдиному стилі, з логотипом (набір чашок), то враження у клієнтів будуть тільки позитивніше. Увага до «дрібниць» робить великі справи!
«А наостанок я скажу» ...
Скажу наостанок ще одне, якщо сталося справа, обраний і замовлений набір чашок, тепер залишається згадати про подарункових пакетах, теж фірмових, теж з логотипом. Так, дарувати треба презентабельно! А значить не в дешевому копійчаному пакетику, а в стильному і красивому подарунковому. Посприяти в дизайні, виробництві та замовленні такого пакета, може наше креативне рекламне агентство зі звучною назвою! Зробіть один лише дзвінок, і все запрацює «саме», але з нашої подачі і при безпосередній участі.
facebook twitter
Предыдущие статьи