Корзина
82 отзыва
Значки з логотипом на замовлення
Контакты
Твой Дизайн
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38063271-31-90 logotiptd@gmail.com
+38098336-59-79 logotiptd@gmail.com
+38095851-86-39
+38044332-16-15
УкраинаКиевул. Бережанская 43
Карта

Значки з логотипом на замовлення

Ще років двадцять тому значки були сувенірної або нагородний продукцією, яка представляла інтерес для вузького кола колекціонерів фалеристів. Зараз же значки з логотипом стали вірними помічниками для політичних агітаторів, рекламників і кмітливих бізнесменів.
Хочете теж використовувати цей доступний і яскравий предмет в своїх цілях? Тоді вам потрібно звернутися в компанію «Твій Дизайн»!
Чому саме до нас? Якщо відповісти на це питання коротко, то тому що ми робимо такі значки з логотипом, які не хочеться з себе знімати. Адже неважливо ― розгорнули ви масштабну маркетингову компанію, або просто вирішили заробити на продажу значків з різними зображеннями ― головне це щоб Ваші значки з логотипом із задоволенням носив кінцевий споживач.
Всі види значків з логотипом. Ми проводимо всі можливі типи значків: рекламні, фірмові, сувенірні, західні, нагрудні, металеві і навіть значки нестандартної конфігурації.
Повний комплекс послуг. Наша компанія може не просто виготовити для вас партію виробів, а й розробити дизайн, створити індивідуальні упаковки, допомогти грамотно підібрати матеріал, і навіть створити для вас логотип. Вам не потрібно підшукувати сторонніх фахівців з дизайну або самому займатися чужим для Вас справою.
Граничне якість. Для виробництва продукції ми використовуємо передове обладнання та якісні матеріали. Причому вироби мають оптимальну вартість ― адже ми не забуваємо що значки з логотипом це «видатковий матеріал», який принесе Вам дивіденди тільки через час.
Найкоротші терміни виготовлення. Завдяки власній виробничій лінії, розташованої в Києві, ми можемо виконати замовлення малого і середнього обсягу за все за 1 день! Звичайно ж, швидкість виробництва залежить від безлічі взаємозалежних чинників, але можете бути впевнені ― рідкісний виробник впорається із завданням більш оперативно.
Яку б з перерахованих вище цілей ви не переслідували, компанія «Твій Дизайн» допоможе вам досягти її. Адже один з наших основних принципів, це: «Робота на Ваш результат». І наш десятирічний досвід дозволяє бути впевненими у Вашому успіху.
Зв'яжіться з нашими менеджерами, і незабаром Ви отримаєте значки з логотипом, які викличуть напад заздрості у Ваших конкурентів.
facebook twitter
Предыдущие статьи