Корзина
96 отзывов
Контакты
Твой Дизайн
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380632713190 logotiptd@gmail.com
+380983365979 logotiptd@gmail.com
+380958518639
+380443321615
УкраинаКиевул. Бережанская 22
Карта

Печать на ручках, Нанесение на ручки логотипа в Киеве

Ручки, як відомо, є товаром останнього попиту або свого роду витратним матеріалом, який час від часу потрібно купувати. З цієї причини ручка з логотипом стала одним з найпопулярніших спосіб поширення інформації про фірму.

Ручки з логотипом компанії ― найпопулярніший в світі рекламний сувенір, що дозволяє ненав'язливо розмістити інформацію про вашу компанію. Реклама на ручках ― ефективний спосіб повідомити про себе на виставках, презентаціях та конференціях. Сувенірні ручки з логотипом ― елемент корпоративної культури та стилю, який створює відчуття презентабельності і показності фірми в очах клієнтів і партнерів. Ручки з нанесенням дарують в магазинах, готелях і аеропортах, підносять в подарунок потенційним клієнтам і партнерам на корпоративні свята і інші значущі дати. З упевненістю можна сказати, що кожна ручка з логотипом рано чи пізно принесе інформацію про вашу компанію того, хто її потребує. Варто окремо відзначити, що нанесення логотипу на ручки ― це один з найбільш економних і разом з тим дієвих способів реклами, що не вимагає від замовника великих затрат.
Компанія «Твій Дизайн» пропонує вашій увазі каталог сувенірних ручок під нанесення логотипу від різних виробників. Нанесення логотипу на сувенірні ручки в компанії «Твій Дизайн» проводиться методом тамподруку і лазерного гравірування.
Промо-ручки
Lecce Pen
Італійські ручки Lecce Pen поєднують в собі витонченість, простоту ліній і яскраві насичені фарби, що дарують відчуття літа і сонячного тепла. Місія Lecce Pen полягає в поширенні унікального італійського стилю. Сучасний дизайн, висока якість, екологічна безпека і невисока ціна, що пишуть зробили Lecce Pen одними з найпопулярніших сувенірів для виставок, семінарів і рекламних акцій. Нанесення логотипу на ручки Lecce Pen ― відмінний вибір для просування своєї продукції, адже витончений силует корпусу і лаконічний дизайн стануть чудовим обрамленням для емблеми вашої компанії.
Senator
Інноваційність, функціональність і ергономічність ― ось коротка характеристика будь-якого пише інструменту, виробленого під торговою маркою Senator. Логотип вашої компанії, нанесений ручку Senator, дозволить приєднатися до знаменитого девізу Senator «завжди бути на крок попереду інших». Оригінальний дизайн і традиційну німецьку якість дозволяє компанії Senator займати лідируючі позиції на європейському ринку, де кожна третя кулькова ручка ― Senator. Друк логотипу на ручках Senator проводиться методом кругової шовкографії, тамподруку або лазерного гравіювання.

Оскільки ручка має круглу форму, друк логотипу повинна виконуватися певним чином. Нанесення логотипу на ручки в основному відбувається за допомогою тампоном друку, яка використовується для створення зображення на викривленій і ребристою поверхні. В основі такої печатки лежить використання пружного і еластичного тампона, який за рахунок своєї особливої ​​текстури легко накладає барвник на поверхню виробу.

У нашій компанії ви можете замовити ручки з логотипом наступних видів:

ручки
сувенірні ручки з логотипом
ручки кулькові з логотипом
блокноти ручки з логотипом
пластикові ручки з логотипом
ручки металеві з логотипом
промо ручки з логотипом
ручки гелеві з логотипом
Ми виробляємо ручки з логотипом дешево і в найкоротші терміни. На ручки можна нанести текст і емблему. Колір наноситься інформації може бути будь-хто. Ми створимо ручку, максимально повторює стиль Вашої компанії. Для наочності Ви можете ознайомитися з прикладами ручок в галереї ручок

facebook twitter
Предыдущие статьи