Корзина
82 отзыва
Печать на пакетах, нанесение на пакеты логотипов
Контакты
Твой Дизайн
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38063271-31-90 logotiptd@gmail.com
+38098336-59-79 logotiptd@gmail.com
+38095851-86-39
+38044332-16-15
УкраинаКиевул. Бережанская 43
Карта

Печать на пакетах, нанесение на пакеты логотипов

Пакети ПВД ​​- виробляються з поліетиленових гранул високого тиску за допомогою полімеризації етилену в умовах підвищеного тиску і температурного режиму. Отримувані пакети становлять собою блискучий, гладкий і тягнеться матеріал.

Пакети ПНД ― виробляються з поліетиленових гранул низького тиску при невисокій температурі і тиску. Одержуваний матеріал має підвищену міцність при розтягуванні і вантажопідйомністю (до 25-30кг). Такі пакети також досить стійкі до хімічного впливу і мають низьку проникністю. Однак не стійкі до удару і розриву, що відрізняє їх від пактів ПВД. Цей недолік компенсується дуже низькою собівартістю.

Пакети ПКД ― виробляються шляхом змішування поліетилену високого і низького тиску і таким чином об'єднують в собі кращі якості пакетів ПВД і ПНД. Одержуваний матеріал має високу міцність, еластичністю. Такі пакети мають глянцеву поверхню, і характерне шурхіт.

Пакети ПП ― виготовляються з поліпропілену. Відрізняються високою міцністю і еластичністю. Крім того, дані пакети мають прозорістю, блиском, мають міцні зварні шви і стійкі до механічних пошкоджень.

Пакети-майка ― найбільш затребуваний тип пакетів, без яких не обходиться жоден сучасний магазин. За вашим бажанням ми виготовимо пакети "майка" з логотипом вашої компанії.

Пакети з укріпленої вирубний ручкою ― Щоб поліетиленовий пакет міг витримати велику вагу і менше деформувався при використанні, його виготовляють з укріпленої ручкою. До вирубний ручці приварюється або приклеюється додатковий шар поліетилену, який дозволяє тримати форму і розподіляти частину ваги.

Пакети з неукріпленої вирубний ручкою ― Пакет з вирубний ручкою має підвищену зносостійкість і поліпшеними характеристиками міцності якостями, не деформується навіть у найлютіший мороз. Пакет з неукріпленої ручкою коштує дешевше ніж з укрпленной, але не годиться для перенесення важких речей.

Пакети з паперу ― один з ходових видів тари на сьогодні це паперові пакети, оскільки вони можуть бути застосовані практично для будь-яких цілей: продажу, реклама, піар, виробництво і повсякденне використання.

Поліетиленова плівка ― поліетиленова плівка являє собою тонкий матеріал з поліетилену, призначений для упаковки різної продукції. Для пакувального поліетилену властиві такі характеристики як еластичність, морозостійкість, волого-, газо- паронепроницаемость. Фізіологічно цей матеріал нейтральний, не має запаху.

Сувенірна продукція ― наша компанія пропонує великий вибір сувенірної та рекламної продукції, на який Ви можете розмістити свій логотип, текст або зображення. В даний час все більш популярною стає друк на футболках, кружках. Хороший рекламний ефект дає поширення разічних продукції з символікою фірми ― наприклад, щоденники або ручки з логотипом можуть стати непоганим подарунком.

Друк етикеток ― Самоклеящаяся етикетка ― вважається одним з головних показників якості товару для нинішнього покупця. Від того, як етикетка виглядає, залежить довіра покупців до Вашого товару і довіру клієнтів до Вашої організації. Друк етикеток ― це тонка справа, яка має бути довірене в руки фахівців!

Фірмовий скотч ― Скотч з логотипом підкреслить фірмовий стиль компанії, і зайвий раз послужить непрямим підтвердженням надійності, солідності і репутації Вашої організації.

Флексоформи на замовлення ― флексоформ, (її також називають «друкована форма», «кліше») ― це гнучка пластина з виступаючими частинами, необхідна для нанесення зображення на пакет. Виготовляється флексоформ зі спеціального світлочутливого полімеру.

facebook twitter
Предыдущие статьи